Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A családom lenézne mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom lenézne mikor ezeket a mondatokat vágják hozzám? Nem tetszik nekik a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

- Annyi eszed sincs, mint egy molylepkének.

- Te a férfiak seggnyalója vagy.

- Te egy olyan nő vagy, akinek mindegy mi van, csak tárja szét a lábát a szexre.

- Te is olyan vagy xy, még a gyerekét is elhagyta egy farokért. Pont ez fajta vagy te is.

- Meg vagy veszve a farokért, én még ilyen nőt nem is láttam.

- Amennyi eszed van fel fogod vele csináltatni magad, és szülsz is neki a csokért 3 gyereket.

- Az ágyban is biztos mindent teljesítesz neki.


Ezeket a szüleim mindig akkor szokták mondani, mielőtt találkozom a barátommal. 1 éve vagyunk együtt a barátommal és 26 évesek vagyunk. Nem egyszer előfordult már, hogy úgy felidegesítettek, hogy össze is vesztem a barátommal. Amúgy nincsen gyerekünk, mindig figyeltünk a védekezésre. Nem is volt sok barátom, csak 3, amiből az egyik nagyon megbántott és szomorú voltam miatta hónapokon keresztül. Azóta ezeket hányják a pofámra, amiket fent leírtam. De nagyon fáj, mikor ezeket mondják, mintha én egy ócska kis nő lennék.


2021. júl. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem normálisak, már ne haragudj, hogy így nyilatkozok a szüleidről.
2021. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez joforman az oaszes szexuális celzatu.


Anyud valszeg klimaxol es irigy arra hogy te fitt friss hamvas vagy

Apudtol meg durva lenne ha ő is azon agyal te hogyan szexelsz meg mennyire szereted

2021. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet épp elméjű szülő nem mondd! Nyilván nem tetszik a kapcsolatod.

Gondold végig, hogy mit mondtak, ha szó nincs erről, akkor velük kellene szembe szállni. Ha van kétséged, hogy át vagy b.aszva járj nyitott szemmel.

2021. júl. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Huu én úgy visszaolvasnék, hogy nem tenné zsebre. 26 éves vagy basszus, ebben a korban már kölcsönösnek kell lennie a tiszteletnek, felnőtt vagy nem gyerek.
2021. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ja és még annyit hozzá, ha nem tetszik nekik a kapcsolatod ültessenek le és kultúráltan FELNŐTTEK módjára mondják el a gondolataikat, hogy mégis mi a bajuk a barátoddal, miért gondolják, hogy nem hozzád való stb...
2021. júl. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem tudjuk, hogy te miket csinálsz amikor éppen pasid van. Az én hugom 23 éves, de amikor meghalt a nagyapánk ő akkor is inkább leutazott a pasijához vidékre, sőt a temetésre se akart eljönni, ha nem jön a pasija, mert a temetés helyett inkább leutazik vidékre, hogy azt az időt is a pasijával töltse. Ebben az esetben természetesen teljesen jogos így beszélni a családnak az adott személlyel.

Szóval kedves kommentelők, nem látunk bele a kérdező életébe, vagy hogy hogy viselkedik a családjával és mennyi mindenre szarik rá és semmi más nem érdekli konkrétan csak az éppen aktuális pasi.

Persze a húgom is ugyanígy panaszkodik másoknak, de azt már elfelejti mondani, hogy ezeket miért is mondja neki az ember, sőt tagadja. Ok nélkül nem mondanak ilyeneket a szülők, szívesen meghallgatnám a másik oldalt is.

2021. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez a beszédstílus akkor sem helyénvaló. A húgod valószínű társfüggő, érzelmileg instabil. Nem a lek.rvázás erre a megoldás, mert ez csak fokozza a gondot és mégjobban a barátjához húz, mert ugye ő az aki mellette áll.
2021. júl. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Atyaúristen. Minek beszélsz még velük egyáltalán?
2021. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!