Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy korábban független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy korábban független férfi elvesz egy elvált három gyermekes nőt milyen kötelezettségei vannak, mit várhat el a nő tőle?

Figyelt kérdés
Igazi apjuk helyet apjuk kell legyen a három neveltlen gyereknek? Pótolnia kell a kieset férjet mindenben, amiben a korábbi férj nem felelt meg?
2021. júl. 18. 08:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Elég egyszerű a válsz.....


Bár megfordítanám a kérdést: az a nő, aki 3 gyereket szül egy férfinak, majd "megvilágosodik" és "önmegvalósít", vajon magától az élettől mit vár el.....


F, 38

2021. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Felvetődik a kérdés, hogy mennyi idősek is azok a gyerkek? Mert ha kicsik, akkor evidens, hogy ugyanazt a szerepet kell vállania mint az igazi apjuk. Ez mellett persze az anyától is elvárható, hogy leüljön beszélni velük, és ne hangozzon el az a férfiak által rettegett mondat, miszerint "Te ne magyarázz nekem, nem vagy az apám !". Erre egy férfinak sincs szüksége, mikor ő is megdolgozik azért, hogy a gyereknek lehetőleg meg tudjanak adni mindent.
2021. júl. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
2021. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Milyen érdekes, hogy egy nőben nem merül fel ilyen kérdés, mikor összejön egy gyerekes pasival. Anyum elvált, a párjának két gyereke van, 7 és 10 évesek, és ugyanúgy nevelgeti és szereti őket, mintha a sajátjai lennének. Szerintem egy ilyen kapcsolatban ez csak így működik. Talán tanulnotok kéne egy kis empátiát és önzetlenséget, férfiak. Vagy ha erre képtelenek vagytok, akkor nem kell gyerekes nővel járni, ilyen egyszerű.
2021. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőfüggő, hogy ki mit vàr el, és férfifüggő hogy ki mennyit hajlandó belerakni. Hogy ez a kettő passzol-e, az nyilván kiderül még a házasság előtt.
2021. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Nem is értem ezt a lepontozást? Milyen ostoba, semmirekellő nyomott x-et, hülyének nézve engem és sok-sok férfitársamat?


Majd a tizedik-ezredik x-nél rádöbben, hogy vagy szülni nem kellett volna, vagy elválni????


A legelső!

2021. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

#6

38 évesen hogy lehet valaki ennyire sötét? Ez nálad olyan szintű idiotizmus, mintha egy tapasztalatlan 16 éves lennél, aki még nem tudja, hogy a világ nem fekete-fehér. Ezer meg egy oka lehet, hogy miért váltak el. És a férfi hibája is pont annyira lehet, mint a nőé. Sőt, nézz csak meg egy statisztikát, a legtöbb válás a férfi hibájából történik. Meg mi az, hogy nem kellett volna szülni? Édes istenem gyere le...

2021. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

" Sőt, nézz csak meg egy statisztikát, a legtöbb válás a férfi hibájából történik. Meg mi az, hogy nem kellett volna szülni?"


Tehát a férfi a hibás , akit a nő választott, de erre a nő később jön rá....persze:-))


Ki az édes jó anyám vagy te, hogy egy vélemény alapján sötétnek nevezel? Mit tudsz rólam? Olvastál 10 sort és kész a kép???????


Szerintem te menj szent Petihez! Egy buta, ostoba, nagyképű senki vagy, akiben pont ennyi van: az ellenvéleményt nyilvánosan ostorozni.


És te vagy a normális is, nemde? Na, ez a norma nekem nem kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2021. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén!


Anyagilag telik rá?

2021. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Primitív vagy utolsó. Nem kell hozzá 10 sor. Elég 1 mondatod is. Tipikus "a hülye okoskodik" karakter vagy. Ráadásul az a fajta, akit sosem lehet meggyőzni arról, hogy ostoba.
2021. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!