Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő, és rendszeresen meditáló- mantrázó emberek között is van olyan, aki szexuálisan "túlfűtött"? Számukra elégséges lehet egy virtuális "külső" barát?

Figyelt kérdés
F60
2021. júl. 23. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Még a nem meditáló és mantrázó emberek közt is vannak túlfűtöttek. Virtuális barátnál ha nincs fizikai kapcsolat, akkor szex sincs. Ez sok túlfűtött embernek nem elég. Max. esetleg felhúzzátok egymás agyát, aztán megy otthon a recska party.
2021. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt aztán minden keverve van.

Ha párkapcsolatban élek nem keresek mást, csak a párommal szeretnék lenni.

Attól, hogy meditálok rendszeresen, meg használok megerősítéseket, mantrákat még van szexuális életem, szeretem a szexet, és van is rá igényem, sokszor. Viszont erre elég a párom.

Nincsenek olyan barátaim, akiket online ismertem meg és csak online tartjuk a kapcsolatot, erre nincs szükségem, olyan barátra van szükségem, aki mellettem van. Vannak is ilyen ezer éve ismerem típusú barátaim, akik között van férfi is, de olyan barátra viszont nincs szükségem, aki több, mint barát, mert van párom ugyebár.

2021. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van.

Elégséges lehet. Én is túlfűtött vagyok, de ha nincs megfelelő partner, akkor elvagyok szex nélkül akár 70 évig is.

2021. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#^érdekes válasz.


Ezt én is tapasztalatm. Sokkal fiatalabb koromban, amikor még nagyságrendekkel erősebb volt az ösztönvilágom, még akkor is minden gond nélkül elvoltam egy több mint fél évig tartó expedíció tagjaként.


nem volt nő, nem volt szex, nem volt önkielégítés, még is harmóniában és középen voltam.

2021. júl. 26. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Még önkielégítés sem? Ezt nem hiszem el.
2021. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az sem, de el voltunk foglalva egész nap, és fizikailag is megterhelő volt.

A Földközi-tengeren hajóztunk és búvárkodtunk.


De legyn, a teljes valóság, 2 db. recska a fél év alatt.

2021. júl. 26. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze ám. A Földközi-tengeren. Meg csak két recsi. Ej ej..
2021. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!