Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántó őszinteség?

Figyelt kérdés
Párom elárulta, h már a szex se olyan velem mint régen volt!!! Változatosságon próbálkoztunk vettünk egy két segédeszközt. De ez se használ úgy látszik. Én azért ledöbbentem mikor veszekedés -közbe odamondta! Valahol viszont örülök neki legalább tudom mit gondol! Most azzal rukkolt elő h 3-as, 4 -esbe próbálkozzunk higgyem el az emberek 90 % a ezt teszi vagy a párjával együtt vagy titokba !
2021. júl. 25. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fontos volt megbeszélni, de nem ilyen formában, veszekedés közben odahányva. Nyugodt körülmények között kellett volna, aminek az elmaradása jól jelzi milyen állapotban van a kapcsolatotok.


3-as, 4-es? Te tudod, de inkább keresztet vetnék már erre.

2021. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondatig még akartam értelmes tanácsot adni, de így teljesen felesleges. Szerintem nem veled van a baj, csak ő rádunt és olyanokba akar belezsarolni, amit te nem akarsz. Megnyugtatlak, az emberek elég kis százaléka hármasozik meg négyesezik. A pasid önző és nem szeret.
2021. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a hármasozásra rábeszélés ismerős.

Hidd el, ez nem oldana meg semmit, sőt..

Szerintem csak így akar erre rávenni mert nem igazán monogám beállítottságú.

2021. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze az emberek 90%-a 😂😂


Megunt téged, ez ennyi volt

2021. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én adom a 3ast. 4esben még nem voltam, de nem vagyok semmi jónak az elrontója.
2021. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani a tutit, az fejleszt is.
2021. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 90%-a NEM hármasozik... Én szakítanék. Ő már nem szeret, un téged és inkább dug mást. Tegye, csak nélküled.
2021. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!