Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incelek valójában nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek valójában nem is nőt akarnak, hanem bebizonyítani, hogy ezért az állapotért 100%-ban mások a felelősek?

Figyelt kérdés
Nők, chadek, leszbikusok, genetika, társadalom, internet, közösségi média, pénz, magasság, péniszméret és millió kifogás.
2021. júl. 26. 15:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#10 akkor te nem is vagy incel, hiszen nem képviseled a gyűlölködő ideológiájukat.
2021. júl. 26. 16:36
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#10

Az én helyzetem elég speciális, mint mondtam egészségügyi problémáim is közrejátszanak abban hogy egyedül maradtam. Amúgy talán lett volna 1-2 hozzám hasonló nő aki bevállalt volna, pedig én még brutál ronda is vagyok. Azt elképzelni sem tudom hogy egy egészséges férfinak soha ne legyen esélye egy nőnél sem :)

2021. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bizonyítani akarnának bármit is. Csak kiadják a frusztrációjukat azzal hogy más emberekbe próbálnak bele rúgni ehhez hasonló fórumokon..
2021. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az incelek nagy részének az a baja, hogy a 10/10es csajok nem ugranak önként, lelkesen az ágyukba, pedig szerintük ez járna nekik (?), anélkül, hogy bármit is tennének. Mindenféle kifogásgyártás megy, hogy persze más alá befekszenek, csak az ilyen jólelkű fiúkat nem veszik észre. Semmiben nem vállalnak felelősséget a saját életükben. Ha magától nem könyörög a nő, akkor az már egy túlzott elvárásokkal rendelkező p*csa. De persze mindenki más szar, meg önző, meg hibás, meg amúgyis ronda, és hülye, csak őrájuk nem lehet egy rossz szava az embernek, mert mindenre jön egy új kifogás.
2021. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

#9 szerintem egymást öljék meg, minket még hagyjanak békén a kifogásokkal....


A válasz a kérdésedre pedig: valószínűleg igen

2021. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Igen, életképtelen nyomik.
2021. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők a társadalmat próbálnák megreformálni a gyakorikérdéseken keresztül. Valami olyasmi járhat a fejükben, hogy ha minél többször leírják, hogy a nők "felszínes, gusztustalan, pénzéhes feminácik", akkor a nők magukba néznek, elgondolkodnak, majd a nyakukba ugranak.
2021. júl. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%
#11 Tudod mit jelent az incel? Involuntary celibate, önkénytelenül cölibátus. Pont az ami a 10-es válaszoló. Nincs benne a fogalomba sehol hogy gyűlölni kell a nőket vagy bármi, semmi köze ahhoz hogy incel-e vagy sem. Van rá egy külön szó: nőgyűlölő. Nem kell összemosni őket.
2021. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy általában az inceleknek nincs reális önképük. Elég gyakori, hogy egy alapvetően átlagos kinézetű (nem szuper helyes, de nem is ronda) incel srác azon hisztizik, hogy a tökéletes testű plasztik macák miért nem érzik megtisztelőnek, hogy rájuk nézett, meg folyton ilyenekre csorgatja a nyálát, de a saját szintjén lévő nő az már undorító, és felháborodik, ha ezt a tanácsot kapja, hogy ő aztán nem fog a 5/10es bolti eladó Marcsikára ráfanyaladoni (mintha neki kéne egy ilyen kretén). Teljesen a másban a szálkát is példa tankönyvi esete.
2021. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

#7:


"es mint tudjuk a sok lud.... :)"


LAKOSSÁGARÁNYOSAN sosem lesztek elegen a győzelmi lázálmodhoz.

2021. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!