Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből a nemből szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a nemből szerintetek lehet még igen?

Figyelt kérdés

A gyakorlati helyemen van egy korombeli kolléganő, aki elég szimpatikus nekem. Általában keresem a társaságát, ő viszont néha távolságtartóbb, néha nem az (ha minden igaz szingli, mondta is, hogy vannak rossz tapasztalatai, így nem igazán híve a kapcsolatoknak). A napokban beszélgettünk és mondtam neki, hogy nemsokára lejár a gyakorlatom és akkor már nem leszünk munkatársak, szóval mit szólna hozzá, ha elhívnám majd valahová. Annyit mondott, hogy akkor sem, ez nem változtat semmin.

Viszont utána beszélgettünk egy tök jót az emberi kapcsolatokról, hogy a társadalmi normák hogy megváltoztak. Beszélgettünk arról is, hogy nemrég megváltozott a látásmódom és azt keresem miben hol tudok fejlődni, stb. Nagyon sok mindenben - sőt szerintem a beszélgetés során mindenben - egyetértettünk és mondta is, hogy milyen ritka az ilyen gondolkodás, pedig szerinte is ez a normális. Én élveztem a beszélgetést. Aztán szóba jött, hogy problémája van a latopjával, én pedig felajánlottam, hogy szívesen megnézem. Kíváncsi leszek elfogadja-e a segítséget.

Szóval igazából a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy egy ilyen nemből így lehet-e később egy igen? Ha ez idő alatt jobban megismer, vajon megváltozik a rólam alkotott képe, másképp tekint majd rám?

Tapasztalataim szerint nem. Sajnos megtanultam már hogy a női nem az nem, a talán szintúgy nem, az igen pedig egy talán. Nem is fűzök a dologhoz sok reményt. Amíg itt leszek, mint eddig elleszek vele, remélem lesz még egy két ilyen beszélgetésünk.

Csak kíváncsiságból felmerült bennem, hogy egy ilyen helyzet hogy alakulhat. Ha vannak ilyen tapasztalataitok, hálás lennék ha megosztanátok velem.

Köszönöm! 22F


2021. júl. 27. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

A női szótàr szàmomra:

Igen - Talàn

Talàn - Nem

Nem - Nem

2021. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

A női szótár a számomra:

Igen - létezik ilyen szó? :O

Talán - Talán

Nem - létezik ilyen szó? :O

2021. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően igazad van a női "nem" véglegességéről. Ha egy szingli nő rögtön nemet mond egy ártatlan kis találkára (pl. egy óra teázás, múzeumlátogatás) is, az azt jelenti, hogy egyáltalán nem talál téged vonzónak. A női vonzalom mélyről, tudattalanul jön és nem szokott megváltozni egy adott férfi iránt. Vagy van, vagy nincs.


Ritkán elő szokott azért fordulni, hogy egy, kezdetben nemet mondó nő idővel egy férfiba hosszabb távon belészeressen. Én legalábbis egyetlen ilyen esetről tudok a környezetemben. De persze ehhez találkozások is kellenek. Viszont ha nem lesztek többé kollégák, akkor ennek az esélye sajnos egészen minimális, hiszen ezentúl csak úgy találkozhattok, ha egy meghívásodra igent mond. Mivel tudja, hogy tetszik neked, továbbá ő nem érez vonzalmat irántad, így (ha rendes nőről van szó) korrektségből nem akarhat egy randira igent mondva hamis reményeket kelteni benned. S persze számára is kényelmetlen egy ilyen helyzetből később visszakozni. Egyszóval a konkrét esetben én a helyedben nem fűznék túl sok reményt a dologhoz. A laptopos segítségnyújtásra is szinte biztos, hogy nemet fog mondani.

2021. júl. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Mond meg neki.hogy barát szeretnél lenni. A tartós párkapcsolatok 80%a baratságbol alakul. Pár hónapig barátok lesztek.ha jól erzitek egymással magatokat akkor egyszer elmondod neki,hogy nagyon szeretsz vele lenni, örülsz,hogy megismerhetted és szeretnéd,ha többek lennétek mint barátok.

Megvan az összhang,csak szikra nincs

2021. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat ne

remélj ettől.

Ha már belecsontosodott a "nem"-be, hát nehezen tud kibújni belőle

2021. júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%

"Szóval igazából a véleményetekre lennék kíváncsi, hogy egy ilyen nemből így lehet-e később egy igen? Ha ez idő alatt jobban megismer, vajon megváltozik a rólam alkotott képe, másképp tekint majd rám?"

Persze. Nekem nagyon sok csajos sikerem abból jött, hogy a lány nem akart semmit. Én nem mondtam, hogy akarok e bármit, nem is nyomultam, csak beszélgettünk. Már a nyomást levettem róluk ezzel. Nyilván, nagyon sok csávó nyomul, akit elsőre lekoptatnak, de ha megismertek, teljesen máshogy gondoltak rám, és az a "nem" más értelemmel bírt.

Az a "nem" arra volt, hogy HA egy dugást kereső csávó lennék, akkor hagyjam őt békén. Én nekem az se lett volna gond, ha ezekből nem lesz semmi.


Szóval én nem úgy tekintek a nőkre, hogy amit mondanak, az igaz. Úgy tekintek rájuk, mint akik a saját érzelmeiket sem ismerik. Beleadom magamat, rendes vagyok, megértő. Még az "igent" se veszem szószerint tőlük, hogy oké, összejövünk, vagy bármi, mert lehet nem ismeri magát, csak azt hiszi, hogy akarna engem. Felmérem MAGAMNAK a terepet, magam kiismerem a lányt, és úgy fűzögetem. Nem érdekel az ő véleménye erről, mert az érzelmei uralják, és ha belémszeret, igent fog mondani. Ez pedig annak a kérdése, hogy rá tudok e hangolódni, tudom e éreztetni a törődésem, látom rajta a visszajelzéseit, hogy szexuálisan hogyan viszonyul, és persze, megnézem, ő elég e nekem.


Szóval nem beszélem le egy nővel sem, hogy te mit gondolsz, meg hogyan gondolod. Csak játszom a játékot, és magamtól rájövök, hogy mi történik. Volt, pl. exem azt mondta, soha többé nem akar beszélni, nagyon erősen mondta ezeket. Aztán meg később már arról beszélt, hogy újra lakna velem együtt. Lényegtelen mit mondanak, a viselkedést kell elemezni, és arra reagálni jól, a céljaid szerint. Ha ő rájuk hallgatsz, hogy oké, nem az nemet jelent, akkor jól tévúton fogsz járni. Ettől még nem kell nyomulni, én se nyomulok ha nemet mond, de beszélgetni még lehet. Tisztes távolságot tartani, úgy ellenni.

2021. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

"Mond meg neki.hogy barát szeretnél lenni."

Az előző vagyok. Én ezeket se mondom. Egyik csajnak sem. Nem kérdezem, nem közlöm vele, mit akarok, meg mi van. Max, ha már nagyon benne vagyunk a romantikában, akkor kimondom. De ha csak hagyom, hogy menjen ami megy, nem nevezem meg, semmi nyomást nem éreznek magukon. Ha megkérdezem, akar e járni, már nem bírják el a felelősséget, félnek hogy mit mondjanak, de ha csak folynak az események, akkor nem jönnek elő a félelmeik sem. Nem úgy működnek, mint mi. És szerintem a férfiak többsége teljesen elcseszi a kezelésüket. Nekünk jó az egyenesség. Mi vagyunk ezek, akik tisztázni akarják, hogy most mi történik, mi van. De a lányoknál nem ezt vettem észre, kivéve annál, aki már nagyon akar valakit maga mellé.


Ha azt akarom, többek legyünk mint barátok, csak keresem a lehetőséget, mikor van érzelmes állapotban, mikor ölelhetem meg, mikor csókolhatom meg, és megteszem. Onnastól már nem leszünk csak barátok.

2021. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!