Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal újabban flörtölne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal újabban flörtölnek a nők. Régebben is előfordult ilyen hébe-hóba, de mostanság sokkal gyakoribb. Pedig a külseje, bár változott, de jobb nem lett. Mi lehet az oka, mi változott?

Figyelt kérdés
Kajakra flörtölnek vele. A saját szememmel láttam, a saját fülemmel hallottam, ahogy próbálnak vele barátkozni, próbálnak jófejnek tűnni. Gondolom abban reménykednek, hogy ha adják a jeleket, lép valamit. (A többes számot nem úgy értem, hogy egyszerre egy csapat nő, hanem hogy több eset.) Mióta ismerem, mindig is volt ilyen, de eddig csak elvétve, ritkán, kb. pár havonta egyszer. Most a napokban viszont sokszor megtörtént.
2021. júl. 30. 03:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Minden a párodon múlik.Ahhoz hogy partner legyen valaki hozzá 2 ember kell!

Ha megvan köztetek a bizalom,akkor elbírja a kapcsolatotok ezt.

De amúgy egy férfinak is nagyon jól tud esni,ha ráhajtanak a csajok.Főleg ha nincs túl előnyös külseje,akkor meg pláne.Úgyhogy ha nem fajul tettlegességig,akkor szerintem hagyd,had örüljön kicsit a fejének a párod.

2021. júl. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Kiegyensúlyozott párkapcsolat vonzövá teszi az embereket, hiszen ha boldog, kielégült, az másoknál is szimpatikus.

Melletted is flörtölnek a barátoddal? Olyankor hogy kezeli, mit csinál?

2021. júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem latod de a pasid adja a jeleket eloszor
2021. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha boldog, kiegyensúlyozott, több önbizalma van, akkor nyilván vonzóbb is lesz másoknak. Mondtad hogy változott külsőre is, ami lehet neked nem jobb, de úgy tűnik sok más nőnek igen. Az szintén lehet még, hogy olyanba is flörtöt látsz ami nem az, csak beszélgetnek a barátoddal.


"Szerintem nem latod de a pasid adja a jeleket eloszor"


A női incelke csak kihozta, hogy a pasi a paraszt.

2021. júl. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

"a külseje, bár változott, de jobb nem lett"


Szerinted. Mások szerint meg igen.

2021. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

a külseje, bár változott, de jobb nem lett"


Ezek szerint te elhanyagolod más nők meg kezelésbe vennék.

2021. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!