Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lettem?

Figyelt kérdés
Tegnap a feleségem felidegesített, egy pillanat erejéig pedig olyan érzés fogott el, hogy odamegyek és felpofozom. Végül tudtam magam kontrollálni, és nem történt baj, de őszintén szólva nagyon megijedtem magamtól. Nem veszekszünk sűrűn, legfeljebb nagyon jelentéktelen dolgokon. Szeretnék tenni valamit mielőtt esetleg olyan dolgot csinálnék amit nem szeretnék. Segíthetnek esetleg indulatkezelő tréningek? Lehetőleg olyan lehetőséget szeretnék hogy ő ne tudjon semmit. Vagy jobb lenne beszélni vele erről? Mit javasoltok? Én 33, ő 32.
2021. júl. 31. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit írhatnál bővebben a dologról. Ordibált veled vagy mi miatt fogott el ez az érzés? Lehet,hogy nem megfelelő módon kommunikáltok.. ha hirtelen haragúak vagytok mindketten akkor együtt kellene változtatni a dolgokon. Egyébként a tréning is segíthet,de fejben is el kell határoznotok, hogy mielőtt a másik fejére olvastok mindent, nagy levegő, számol 3-ig és emberi hangnemben próbáltok beszélgetni.
2021. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én nő vagyok és időnként én is legszívesebben megvernék bizonyos embereket, ha nagyon felhúznak vagy nagyon ki vagyok akadva. Ilyenkor általában belerúgok valamibe vagy rácsapok a falra stb, a lényeg hogy ne tegyek kárt semmiben és persze senkiben.


Szerintem amíg képes vagy a tettlegességet teljes mértékben meggátolni, és csak gondolati szinten létezik az ütés, és utána lenyugszol, addig nincs gond. Kérdés persze, hogy mi idegesített fel annyira.


A düh egy természetes emberi érzés, nem szabad elfojtani, nem bűn. A tényleges bántalmazás a bűn, de az már azt jelzi, hogy a dühöt nem vagy képes kontrollálni.

2021. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy 8 éves kislányunk, akit eléggé túlfélt mindentől. Nem csak szerintem, a szüleivel is szokott vitatkozni erről. Szerveztek a kis barátnőivel egy ottalvós bulit, ő viszont nem engedte hogy ott aludjon, csak úgy akarta elengedni ha este hazahozzuk. Ezen ment a vitánk, olyasmit mondott hogy egy felelőtlen valami vagyok, nem emlékszem már mi volt az a valami. Ekkor forrt fel bennem a víz. Azt kell még tudni hogy ilyenkor általában beismeri hogy ő túlozta el a dolgot, csak most nagyobb vita keveredett a dologból.
2021. júl. 31. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
Néha rájuk fér egy kiadós verés.
2021. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyi még, hogy a kislány vér szerint nem az enyém, de mindig sajátomként szerettem.
2021. júl. 31. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Mivel visszafogtad magad, nem gondolnálak rossz embernek, hisz képes vagy előre gondolkozni. De mindenképp foglalkozni kell ezzel, hogy a benned felgyűlt frusztrációt miképp tudnád ilyen helyzetekben megfelelően levezetni.
2021. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
stressz, fáradtság ha felgyülemlik akkor indulatossá válik az ember minden kisebb inger hatására. Kezdj el sportolni bármit amiben letudod vezetni a feszültséget és ha van rá módod akkor pihenj vagy filmez a pároddal .
2021. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

#3 normális, hogy ezen felhúztad magad.

Így a leírásból egyáltalán nem tűnsz rossz embernek , teljesen normális, hogy egy ilyen vita felidegesít, meg a legjobbat akarod a kislánynak.

A rossz ember az nem itt kezdődik.


N30

2021. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!