Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a párotok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a párotok azt kérné, hogy fessétek be a hajtokat más színűre, megtennétek?

Figyelt kérdés
Persze értelmes színre. pl. barnáról szőkére, vörösre, feketére, vagy szőkéről barnára, vörösre stb.

2021. aug. 1. 01:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Igen, de csak akkor, ha olyan színt kérne, ami nekem is tetszik
Nem, a hajam színéről én döntök
Nem, mert nem akarom festeni a hajam
34 szavazat
 1/8 Jawamustang50 válasza:
69%

Nem,az én dolgom hogy milyen a hajam.

Ha nem tetszem neki feketével,ne tetszek neki szőkén sem.:)

Szerintem ezt cyak az ő javát szolgálná:)

2021. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
60%
Nőknek tették fel a kérdést, de én férfiként válaszolok. Sosem értettem azt, hogy miért jó a másikat megváltoztatni, saját ízlésükre formálni...
2021. aug. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, hááát. Függ attól, hogyan hozakodna elő vele. Pl ha felvetné, hogy ez vagy az a szín szerinte tök jól állna nekem, akkor hajlandó lennék megfontolni (amúgy nem akarom festeni a hajam, szóval tényleg csak akkor tenném meg, ha én is látnék benne fantáziát és a barátnőimet is megkérdezve arra jutnánk, hogy jól állna). Szóval javaslatot szívesen fogadnék, pl olyat is, hogy ez vagy az a szín szerinte jól áll ruhában. Ez rendben van. De ha odaáll elém, hogy "kedveském, legyél holnaptól lila hajú", akkor másnaptól inkább szingli leszek :D
2021. aug. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sajnos csak a saját hajszínem áll jól. Régebben próbálkoztam változtatással, de előnytelen volt. Ha nem így lenne, nem bánnám.

N

2021. aug. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Biztos, hogy nem.
2021. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Meg is tettem.
2021. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapban is szoktam valtoztatni a hajam szinen. Par evente megunom es valtok.


Van par amit nem fogok pl a fekete, nagyon sotet hajszinek mert nem all jol.

2021. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En pont most festettem be, igaz ez csak hajszinezo sampon (nehany mosas utan kikopik, kifakul). Szokes-barna meliros hajjal ismert meg, ket honapja lett voroses-barnas valamilyen, multkor talalta ki, hogy megnezne fekete hajjal is. Ugy voltam vele, miert ne, 500 ft volt ez a lotty amit rakentem, nagyon tetszik neki a vegeredmeny. Bar nem lett fekete csak sotetbarna de ez mindegy is. Ha ramparancsolt volna hogy “Gizi marpedig holnaptol fekete leszel” akkor az o hajara kentem volna, de mivel szepen kert meg, es en is kivancsi voltam, megtettem. O odaig van erte es szerintem is egesz jo.
2021. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!