Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért ennél több infóra van ahhoz szükség, hogy erre érdemben lehessen válaszolni
2021. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Csak általánosságban érdekelnek a vélemények a témával kapcsolatban, vagy ha valakinek volt ilyen kapcsolata, akkor szívesen várom a tapasztalatait.
2021. aug. 1. 20:01
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Ha a felek mar elmultak kb 20 evesek mindketten akkor pl max 10 ev korkulonbsegnel siman. Ez most nem hasrautes, ilyeneket biztos latok mukodni a kornyezetemben.


Te nem tudom mennyire gondoltal. A "nagy" lehet az egyik embernek mar 5 ev, a masik fejeben a nagy korkulonbseg meg 15 evnel kezdodik.

2021. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem..a..kor..számit.
2021. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4-es

Kb. 15 évnél kezdődőre gondoltam.

2021. aug. 1. 20:05
 6/19 anonim ***** válasza:
És honnan szopjam ki mire gondolsz?
2021. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
*bocsi, 3-ast akartam írni.
2021. aug. 1. 20:09
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Volt ilyen, nem működött, csak és kizárólag a korkülönbség okozta. Nem javaslom. Van több ismerősöm akik szintén próbálnak ilyen módon fából vaskarikát fabrikálni. Mindegyik szenved és ugyanazért, amiért én is szenvedtem az exemmel anno.


Más életszakasz, más vágyak, más célok. (és mi még jól meg is voltunk, szóval nem az volt, hogy mondjuk a személyiségünk nem passzolt)


Biztos van, akinek ez működik, de nekem 10-15 év korkülönbség (ha a férfi, ha a nő idősebb) rettenetesen sok és tapasztalat alapján óva intek mindenkit ettől.

2021. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Működhet bizony. És a baj akkor fog körvonalazódni mikor a fiatalabb is megöregszik a másik meg már egy roncs, de addig működik.
2021. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
#9 Bingó.
2021. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!