Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bizonyos ideig biztos működik. De a napokban írta valaki, akiknél ilyen 20 év volt a korkülönbség, hogy be kellett újítani egy szeretőt, mert eljutottak olda, hogy a párja mint idősebb fél már nem akart szexet, ő viszont még igencsak igényli.
2021. aug. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

11. És ennek mi köze a korkülönbséghez? Rengeteg egykorú párnál is megtörténik, hogy az egyik fél már nem akart szexelni és a másik szeretőt tart.


Nagypapám azt mondta neki magától kb 65 éves koráig állt a farka és addig kívánta a szexet. Csomóan meg itt panaszkodnak 30 éves pár egyik tagja is, hogy a másik már csak hetente vagy ritkábban szexelne.


Rohadt sok kapcsolat megy szét az egykorúak közt is, úgy írjátok mintha ez nem így lenne. Ez a "mi lesz majd 20 meg 40 év múlva?" kérdés olyan álságos, mert a kapcsolatok iszonyú kis százaléka él meg amúgy is ennyi időt az egykorú felek közt is.

2021. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Igen. Egy 46 éves celebnek 26 éves barátnője van, sőt még gyereket is szül neki.

2021. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
9-es nagyon jól leírta, sajnos a kor ellen nincs ellenszer, minden szervünk öregszik, fiatalon megözvegyülni az egyik legrosszabb dolog. Arról nem is beszélve, ha az egyik fél 30 éves, másik már 45, problémásabb a gyerekvállalás, hiszen mire az első gyerek felnő, már 60 felett van. 50 évesen sem a legegyszerűbb gyerek után rohangálni.
2021. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Legjobb barátom 24 éves, az apukája 72 éves. Anyuka talán 55 körül. Igaz a barátom 3 gyerek közül a legkisebb, a bátyja vagy tíz évvel idősebb.
2021. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat:)
2021. aug. 6. 23:27
 17/19 anonim ***** válasza:
36 vagyok, most próbálkozott nálam egy nemsoká 47 éves pasi. Hát nem tudom. Én soknak érzem, de ez szerintem egyéni elgondolás kérdése. Van akinek 25 ia belefér, nekem max 6.
2021. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
36 éves vagyok, köztünk 13 év van, és eddig minden oké.
2021. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]


De a civil életben is több ilyen ismerősöm van, és remekül működik a házasságuk, sőt, van, ahol 5 gyerek született.

Aztán fordított eset is van, az egyik párnál a nő idősebb 5 évvel,

a másiknál 10 évvel. Remekül működnek.

2021. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!