Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha olyan emberre néznek fel, aki nőket bántalmazott?

Figyelt kérdés

Dr. Dre-ről van szó.


A 80-as években tagja volt az NWA-nak, amely az első gengszter rap együttes volt. Első albumuk, a Straight outta compton a mai napig meghatározó a zene történelemben. Miután a zenekar szétesett, Dr. Dre szólóba kezdett, ahol szintén sikeres lett. Majd producerként is megállta a helyét, ő fedezte fel például Eminem-et is. Aztán üzletember is lett, a fejhallgató márkáját az Apple 3 milliárd dollárért vette meg.


Dr. Dre nagyon magasra juttott, én felnézek rá, viszont nőket is bántalmazott.


Mi a helyes viszonyulás hozzá?


2021. aug. 3. 09:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én alapvetően elítélem a nők elleni erőszakot, és az egyenjogúságban hiszek.
2021. aug. 3. 09:50
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valakire felnezel az nem gond, az mar gazosabb, ha azert nezel fel ra, mert noket bantalmazott.


Nekem is van olyan enekes, akire a karrierje miatt felnezek, viszont a politikai nezeteivel nem ertek egyet. El lehet kuloniteni ezeket a dolgokat.

2021. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyébként Dr. Dre bocsánatot kért a nők elleni erőszak miatt, de vonják az őszinteségét.
2021. aug. 3. 09:59
 4/12 A kérdező kommentje:
*kétségbe vonják az őszinteségét.
2021. aug. 3. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom kiez, de én sem tudom hova tenni ezt az egész témát. Mittudomén, ha kiderülne, hogy egy híresen jó matematikus pedofil, attól az még nem rontana az elért tudományos dolgain, viszont nem is szabadna úgy viselkedni vele, mintha nem tett volna semmit és egyik munkássága nincs kihatással a másikra, de igazából mégis külön kellene kezelni..


Azt hiszem függ attól, hogy miben ért el sikereket. Pl ha emberekkel kapcsolatos tevékenységben kiemelkedő és emberek ellen tett, akkor el kell kaszálni az egész embert, mert mégsem jó abban, amit csinál, azt hiszem ez a dr. dre ilyen lehet a leírásod alapján. Ha viszont tudós, és emberek ellen vétett, akkor csak jegyezni kellene a nevét, de nem szabadna ünnepelni és mindig mellé kellene tenni, hogy xy, a mittudoménilyen milyen részecskét kutató tudós volt. Következő mondatban: megerőszakolt 3 embert. Így mindenki tudni fogja, hogy ugyan valamilyen területen kiemelkedő, de nem szabad sztárolni érte, csak simán elismerni.


Azt hiszem így lenne korrekt.

2021. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Itt egy pontosabb leírás róla, hogy kicsoda:


[link]

2021. aug. 3. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

"bocsánatot kért"

Tudod, a bocsánatkéréssel semmi nincs megoldva. Nem válik semmissé az, amit tett, és egyébként sem nagy kunszt egy bocsánatkérést összehozni.


"Én alapvetően elítélem a nők elleni erőszakot, és az egyenjogúságban hiszek."

Ezt mondod. Ezzel nyugtatod magad. Ha ez így lenne, ez a kérdés fel sem merült volna benned.

2021. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ezt mondod. Ezzel nyugtatod magad. Ha ez így lenne, ez a kérdés fel sem merült volna benned."


Azt a kommentet azért írtam, mert nem szerettem volna, ha meggyanúsítanak azzal, hogy hímsoviniszta vagyok. Nem értek egyet Dr. Dre erőszakos viselkedésével, és elítélem. Azonban az élete, hogy magasra tört, és a gengszter rap-től eljutott addig, hogy az Apple-al üzletelt, motiváló.

2021. aug. 3. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy óriási hibát követett el, de ettől az érdemei megmaradnak. (már akinek, nekem nem kenyerem a rap zene, de tény, hogy Dr. Dre megkerülhetetlen a témában Amerikában)
2021. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért néz fel az adott ember arra a másikra, és ki tudja-e fejteni, meg tudja-e fogalmazni, hogy nem az egész emberre néz fel minden undorító cselekedetével együtt, hanem arra, amit elért (pl. Dr. Dre esetében a rapkarrierjére).


Azt ítélem el, aki olyanokkal jön, hogy:

- elnézhető neki a gyilkosság / nőverés / rasszizmus stb., mert annyira inspiráló ember, és olyan sokat tett a sportéletért / kultúráért

- aki nem is hajlandó tudomást venni az adott példaképének a negatív oldaláról

2021. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!