Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinézetre az idősebb, 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézetre az idősebb, 30-as férfiak jönnek be, viszont személyiségileg a tőlem is fiatalabb fiúk? bővebben

Figyelt kérdés

Külsőleg és szexuálisan az érettebb, tapasztaltabb, férfias kiállással rendelkezőek jönnek be, akikre fel lehet nézni, szeretem ha egy férfi szőrös és izmos kicsit.

Viszont eddig még a tőlem is fiatalabbakkal (25 alattiakkal) találtam meg a közös hangot, poénkodást. Lehet mert én is még kicsit lassabban érő vagyok és így jól kijövök a 21-25 évesekkel. De ők nem vonzanak szexuálisan.

Egyik korosztálynál sem találom meg amit keresek...pedig már randizom egy jó pár éve, de olyannal sosem jöttem össze aki mindkét kategóriában megállná a helyét. Viszont vágyom már valakire.

Le kéne adnom az elvárásaimból és csak valakivel összejönni, még ha nem is fog meg külsőleg?


2021. aug. 4. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexelj harmincasokkal és barátkozz fiatalokkal, ilyen egyszerű.

Majd ha megérsz keresel olyat, akivel működik majd a párkapcsolat is.

2021. aug. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Te hány éves vagy?


Egyébként ha valaki tetszik, netán szereted, akkor összeér a külső meg a belső. Ma mondta barátnőm, hogy utálja a szőrös férfiakat meg ha izzad egy férfi, most meg egy ilyenbe esett bele nagyon.


Nekem 40+ felett tetszett huszas évei elején járó srác, mindenféle szempontból.


Nehéz elképzelni, hogy huszonéves férfi ne lehetne vonzó külsőre.


De te tudod.

2021. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Keress egy 30 éves szellemisérültet vagy egy 20 éves metamfetamin függőt és bódottá'!
2021. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én zsánerem pont a fordítottja. Szerintem könnyen fogsz találni érett korú de infantilis férfit. kb 60% ilyen.
2021. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es dettó, nekem is a fiatalos külsővel rendelkező, de komoly férfiak tetszenek (tetszenének). Ez szerintem nagyobb szívás :D Könnyebb találni egy még mindig gyerek 30ast, mint egy intellektuálisan is érett fiatalt.
2021. aug. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!