Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Pontosan mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Pontosan mit jelent az nálatok, hogy nem szeretitek a tökéletes nőket?

Figyelt kérdés
Többször láttam már, hogy ilyet írtak ezen az oldalon, így hát kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2021. aug. 5. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a "tökéletesre" megcsinált nőkre gondolnak, fölényesattitűddel.
2021. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt hogy én nem vagyok tökéletes ha ö az akkor nem egymást keressük.

Ha pl valaki dohányos akkor egy egészségtudatos nővel nem illik össze.

2021. aug. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán látom ezt a kijelentést ismétlődni. Mindenki a (számára) tökéletest szeretné, ez teljesen normális dolog. Ha ezt mondják akkor valószínűleg a társadalom által titulált tökéletest nem szeretik. Mivelhogy mindenkinek más a tökéletes.
2021. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

#3 vagyok


Társadalom által titulált tökéletes:

nagy,kerek fenék, feszes cicik, lapos has, vastag száj, hosszú haj és társai. Általában itt a külső tényezőkről van szó de a tökéletes nőhöz hozzáteszik még azt is, hogy tudjon főzni, legyen gondoskodó, kedves, ne legyen nagyképű, legyen szerény, megértő, engedékeny, legyen egy vadmacska az ágyban, stb.

2021. aug. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes ember nincs, aki azt hazudja vagy ilyennek próbálja mutatni magát azt hagyni kell.
2021. aug. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Én sem vagyok tökéletes, nekem sem kell tökéletes. Inkább magamhoz hasonló kell.
2021. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Lehet arra értették, hogy ha a pasi meg közelről sem az, akkor kényelmetlenül érezheti magát mellette.
2021. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

szerintem ezeket nem szeretik a férfiak:

"kiedzettem magam én vagyok a legjobb most "

" ha kevesebbet keres nálam a férfi akkor lekoptatom "

" nem udvarol nekem senki , közbe 100 üzenetet kapok de azért behazudom mert ők nem az eseteim "

2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

#8


Sajnos az tenyleg gáz, ha kevesebbet keres a férfi, ne is haragudj meg, ha jön a baba ő fogja megszülni, majd szoptatni és otthon maradni vele, amíg a feleség dolgozik?

Egy férfinak mindig jobban kell keresnie a nőnél, mivel ő a családfő.

2021. aug. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmit, mi férfiak sosem mondunk ilyet. Ellenkezőleg, a lehető legjobbra vágyunk és törekszünk. (Hogy kinek mennyire sikerül, már más kérdés.)

Nem minden hímnemű férfi, azt azért tegyük hozzá. (Lásd, az egyre szaporodó "incel" lúzereket, nekik is van péniszük, de senki nem mondaná rájuk, hogy férfiak.)

2021. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!