Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Pontosan mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Pontosan mit jelent az nálatok, hogy nem szeretitek a tökéletes nőket?

Figyelt kérdés
Többször láttam már, hogy ilyet írtak ezen az oldalon, így hát kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2021. aug. 5. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#9: így van, pontosan. Persze árnyalja a képet, ha a pasi mondjuk jól keres (példa kedvéért legyen mondjuk 800ezres netto fizetése, ami manapság nem rossz), de a nő meg millió felett keres.

De egy átlagos jövedelmű nőnél egyetértek, nyilván nem élete álma egy minimálbéres pasi.

2021. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hogy hazudnak. Azok után csorog a nyáluk, meg azokat vinnék ágyba, nekik mennek a kúrólájkok. Aztán lesz egy ilyen barátnőjük (ha a pasi is elég hozzá). Utána meg jön a sírás, hogy a nő túl sok időt fordít magára meg a kinézetére. Akkor rájönnek, szépek, de otthonra nem kellene.

Szakítanak. Mást csajt keresnek maguknak de továbbra is az ilyen csajok után fordulnak meg.

Bocsi, ez a tapasztalat. (Nő vagyok)

2021. aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos az tenyleg gáz, ha kevesebbet keres a férfi, ne is haragudj meg, ha jön a baba ő fogja megszülni, majd szoptatni és otthon maradni vele, amíg a feleség dolgozik?"


Azt ugye tudod, hogy ezen az oldalon nem csak olyan férfiak és nők vannak akiknek minden egyes kapcsolatnál a családalapítás a cél? Az elsődleges szempont mennyire kedveli meg az a 2 ember egymást és mennyire passzolnak személyiségben. Számodra lehet egy üzletkötés a párkapcsolat, de a normál embereknél még létezik valódi szeretet érdekek nélkül.

2021. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13


Most nem lesz népszerű, amit írok, de nőjj fel. Valódi szeretet érdekek nélkül? Nem számít talán, hogy hogyan is áll egzisztenciálisan a másik? Mindegy. Nem állok le inkább veled. Ha te ebben az álomvilágban szeretnél érni, hogy semmi más nem fontos csak hogy két ember mennyire passzol egymáshoz személyiségben, akkor nem tudok veled mit kezdeni. Ez mind szép és jó lenne haver, de a világ nem így működik.

Most ezzel én nem azt akarom mondani, hogy nincs olyan párkapcsolat, ahol a nő keres jobban, de van és az elég gáz, ahol a nő hordja a nadrágot. És a #11-es válaszában is van némi igazság, nem mindegy, hogy mennyi az annyi. Egy nettó 160 ezer forintos fizuval egy olyan nőre menni, aki nettó 300 ezret keres, gáz. Kétszer annyit keres, mint a férfi. Viszont ha a férfinek nem szükséges, hogy férfi legyen egy kapcsolatba, akkor Isten úgyse! Álljon neki takarítani, főzni, mosni napi szinten mindent csináljon meg otthon, amíg én dolgozom és pénzt keresek, mert férfi létére sajnos nem képes azt a szintet hozni, amit én. Biztos hogy egy ilyen férfinek nem lennék a csicskaja. Hogy még mindazok mellett, hogy lényegében én vagyok a kenyérkereső, nő is legyek mellette.

2021. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
#14. No lám...és aki kétszer annyit keres, mint te, annak már lennél a csicskája?
2021. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!