Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most engem miért nem enged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most engem miért nem enged el, ha visszamegy az exéhez?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, több mint egy hónapja beszélgetünk.

Naponta többször hív, ír. Minden reggel jó reggelt üzenetek. A fél életét elmondta. Tudom, hogy még szereti az exét, aki minden héten felbukkan. Én mondtam neki, hogy jobb lenne, ha nem írna többet, ebből csak neki lesz problémája. A hétvégét is együtt töltik. Erre azt válaszolta, hogy az nem jelent semmit. Akkor engem miért nem enged el? Barátként tekintek rá, és szerintem ő is hasonlóan gondolja. De szerintem így nem tisztességes, hogy a nője háta mögött velem beszélget. Nem flörtöl, meg semmi ilyesmi. Az örömét, bánatát mindig velem ossza meg. Mi tévő legyek?


2021. aug. 6. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyáva nyúl. Az ilyen nem férfi.
2021. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lelki szemetesláda vagy. Ne akarj az lenni.
2021. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmes ez neki így. Valószínű, hogy tőled kapja meg, amit az exétől nem.
2021. aug. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor engem miért nem enged el?"


A kérdés helyesen az, hogy te miért nem engeded el.

2021. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Barátként tekintek rá. Ő is meghallgatja az én problémáimat, én is az övét.

Igen írta is egyszer, hogy tőlem többet kap.

2021. aug. 6. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátság.
2021. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

mi van? most a noje vagy az exe? nem

mindegy.

2021. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az exe, de ha együtt töltik a hétvégét, akkor valószínűleg újra a nője lesz.
2021. aug. 6. 10:55
 9/12 A kérdező kommentje:
És igen, újra együtt vannak. Gratuláltam neki, és végleg elköszöntem tőle. Úgyhogy ennyi volt..
2021. aug. 8. 10:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan ismerted meg? Milyen céllal kezdtetek el beszélgetni?


Ilyen barátom nekem is van. Néha kell valaki a üásik nemből akinel kiöntheti az ember a lelkét és más perspektívából látja a világot. Te többet láttál bele.

2021. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!