Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat hogy egy tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy egy tini szerelemből most újra komoly kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10 éve végeztem gimnáziumban, illetve az akkori barátom is. Ugyan abba az iskolába jártunk, viszont én is és ő is másik egyetemre mentünk. Nagyon messze volt a két egyetem egymástól, így úgy döntöttük, hogy sajnos nem folytatjuk tovább. Egyébként minden rendben volt köztünk, tényleg tökéletes kapcsolat volt, de a távkapcsolatot nem éreztük magunkénak, és nem haragban váltunk el. Ezalatt az idő alatt egyszer sem beszéltünk (közel 10 évig). Nemrég bejelölt facebookon, igazából meg is lepődtem, és születésnapomra írt, aztán hosszasan beszélgettünk, fel is hívott. Ezen a héten még találkozni is fogunk. Elvileg sem gyereke, a barátnőjével nem rég szakítottak. Nekem szintén nincs most senkim. Szerintetek hogy álljak ehhez az egészhez? Ti mit gondoltok erről, hogy ennyi idő után lehet még bármi, vagy sem?
2021. aug. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő után mindketten éreztek valamit egymás iránt, akkor simán elképzelhető. Sok sikert!
2021. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Simán!!!
2021. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elő.
2021. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 év alatt sokat változik egy ember , mondhatjuk úgy is hogy önazonossá válik, már kevésbé érdekli ki mit gondol róla , nem akar utánozni mást, nem akarja oly személyiségbe bújni ami nem önmaga.
2021. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten mások vagytok már.
2021. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!