Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-25 év közöttiek, mi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 év közöttiek, mi miatt vagy együtt a pároddal, szabadidőtökben mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyok együtt vele, mert szeretem.

Építkezünk, így jobbára közösen csinálgatjuk a lakást munkaidőn kívül. Mind a ketten játszunk egy játékkal, ha van kedvünk akkor esport közvetítést nézünk közösen vagy pedig játszunk. Együtt szoktunk edzeni is. Emellett pedig havi 2-3 alkalommal elmegyünk "ranzidni" ide-oda. Moziba leginkább, ha van olyan film. Mind a ketten introvertáltak vagyunk, így nekünk ennyi szokott lenni a közös program. Most újabban sakkozni tanít, mert szereti.

Ha én olvasok egy könyvet, akkor rendszerint megbeszéljük, volt arra is példa, hogy együtt kezdtünk bele.

2021. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyunk együtt mert szeretjük egymást.


Általában kirándulunk, kocsikázunk, kerti sütögetéseket csinálunk felváltva a barátainkkal, vagy koncertre megyünk.

2021. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Mert szeretem.

Igazából mindent.

Fesztivál, koncert, múzeum, kiállítás,strand, mozi,városnézés,közös programok barátokkal/családdal, új helyek (kocsmák,éttermek) felfedezése,ésatöbbi. Ami jön.

2021. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!