Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mivel pörgetitek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ketseg2017 kérdése:

Ti mivel pörgetitek fel hétköznapjaitokat, szabadidőtöket? Párok, de nem csak akik együtt élnek.

Figyelt kérdés

Szeretnék ötleteket kérni, hogy mivel adtok a mindennapokba egy kis pluszt, hogy még maradjon is meg a romantika, meg ne arról szóljon a napotok hogy munkából hazaértek, főztök, filmeztek és lefeküsztök.

Mi pédául új év alkalmával megfogadtuk, hogy ezentúl jobban odafigyelünk egymás kivánságaira, apróságokkal megajándékozzuk egymást legalább havi szinten (lehet ez egy szál rózsa, vagy bármi egyéb apróság mely nem feltétlenül ajándék, hanem figyelmesség mindketőnk részéről). Vagy az, hogy idén többet megyünk el szórakozni, többet járunk ki a városba (sjanos ez tavalyi évben kissé elmaradt).


Kiváncsi vagyok ti igy a párkapcsolatotokat milyen plusz dolgokkal dobjátok fel :)



2018. jan. 14. 11:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mi viszonylag gyakran lepjük meg egymást apróságokkal (tényleg apróságok: a kedvenc csokija, a kedvenc étele, egy üveg bor...). Általában a párom hív meg, ha elmegyünk szórakozni, így az is ilyen apróság, ha pl. én meghívom moziba, vacsizni. Sétálni szoktunk elmenni, amit nagyon szeretünk, hiszen nyugodtan tudunk beszélgetni és csak egymásra figyelünk. A romantikát szerintem egy masszázs, együtt fürdés is nagyon jól fenntartja.

Emellett randizzatok! Nem csak a kapcsolat elején, hanem évek múltán is muszáj! Töltsetek együtt értékes időt :)

+Nálunk ami még bejött, a különböző DIY projektek :)

21N,24F

2018. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!