Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, kb. 2 éve láttam utoljára, csak pár szót beszéltünk akkor is.. 3 napja rám talált, nagyon jókat beszélgetünk egész nap, és észre vettem hogy ő többet is akarna tőlem..

Gondolok itt egy szerető viszonyra.a férfi 20!!! Évvel idősebb nálam, felesége, és 7 éves gyermeke van. Nagyon vonz ez az egész, és szimpatikus is az ember, viszont ott van bennem hogy még is van családja,és mit érezhet a feleség ha esetleg kiderülne ez az egész.. Járt már valaki így? Mit döntött végül?

25 éves lány vagyok.

Köszönöm


2021. aug. 10. 17:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen tényleg csak ennyire tartod magad?
2021. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Most jöttem ki egy 5 éves kapcsolatból, ami nagyon tönkre tett engem.. Nem vágyom komolyabban senkire sem.
2021. aug. 10. 17:43
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Kár.
2021. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Annyi pasi van a világon hogy sose fogynak el. De neked egy 20 évvel családos ember kell. Gondolom ha leoltanak ez miatt most még te leszel felháborodva. 😖👎
2021. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Biztos van valami ok hogy máshol keresi a 'jót'. És szívesen fogadok bármilyen gondolatot, tapasztalatot. 😘
2021. aug. 10. 17:55
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Téged csak az izgat, hogy nős, és el tudod-e szedni a másiktól.
2021. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem én voltam az aki rá írt, hanem ő. Soha nem kerestem volna magamtól, mert nem is gondolkodtam ilyenen.
2021. aug. 10. 17:57
 8/24 anonim ***** válasza:
90%

Ha van benned egy szikrányi becsület, nem mész bele ilyenbe.

Nem kifogás, hogy most jöttél ki egy mérgező kapcsolatból. Ezer férvival lehetne szexkapcsolatod, miért pont egy foglalt, jóval idősebb férfi kell neked?

2021. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 és mivel téged tönkretettek, te is tönkreteszel mást? Legyen már benned ennyi gerinc, hogy nem cseszel ki a másik nővel.. meg a gyerekkel.
2021. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mert most jöttél egy rossz kapcsolatból, sebezhető vagy, beleszeretsz. Itt csak te sérülsz a pasi éli világát.
2021. aug. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!