Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, kb. 2 éve láttam utoljára, csak pár szót beszéltünk akkor is.. 3 napja rám talált, nagyon jókat beszélgetünk egész nap, és észre vettem hogy ő többet is akarna tőlem..

Gondolok itt egy szerető viszonyra.a férfi 20!!! Évvel idősebb nálam, felesége, és 7 éves gyermeke van. Nagyon vonz ez az egész, és szimpatikus is az ember, viszont ott van bennem hogy még is van családja,és mit érezhet a feleség ha esetleg kiderülne ez az egész.. Járt már valaki így? Mit döntött végül?

25 éves lány vagyok.

Köszönöm


2021. aug. 10. 17:38
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

De most őszintén, tehetek én róla hogy pont engem keresett meg??

Szerintetek ha velem nem fog össze jönni ez az egész, ő nem fog mást keresni? O, dehogy nem..

De köszönöm mindenkinek :)

2021. aug. 10. 18:01
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Minek tetted fel a kérdést? Menj feküdj alá, tedd tönkre a családját+magadat. Sok sikert.
2021. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 terminator9000 ***** válasza:
100%
Legyen tartásod és küld el
2021. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem vágysz semmi komolyra, akkor nincs mit gondolkoznod róla. A feleségét ne sajnáld. Ha nem veled, akkor mással csalja meg.
2021. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem mennék bele ilyenbe, ennél többre tartom magam és a jövőm.
2021. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Osztom 10-es véleményt, te fogsz sérülni. Ilyenkor persze bemagyaráz magának az ember dolgokat, "én is akartam, szóval nem vagyok áldozat" meg "nem én kerestem őt, hanem ő engem szóval én nem tettem aktívan semmi rosszat", másra mutogatás és felelősséghárítás, védelmimechanizmusok tömkelege, amivel az ego védi magát.


De a sztori ugyanaz. Egy becstelen férfi megéli a vágyait, te a fiatal éveidet pazarlod és kezeskedsz egy család megbontásában mindamellett hogy végül lehet még érzelmileg is rámész a dologra.


1001 helyen vérzik a sztori.

2021. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb szándékkal írom neked, hogy abszolút nem javaslom! Igen, most keresi a jót és melletted is keresni fogja. Ha érzelmes típusú vagy, tönkre fogod tenni magadat. Szerintem inkább pihenned kéne érzelmileg.

A másik, hogy valahol visszakapod az élettől a jót meg a rosszat is, szóval eszerint élni azért nem rossz ötlet.

2021. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! Nős emberrel viszonyt folytatni megalázó. Hiába van valakid, mégis magányos vagy. Nem vállal fel, bujkáltok, nem jártok nyilvános helyekre, moziba, étterembe, koncertre. Nem mutat be a barátainak, te sem mutathatod be őt senkinek. Nyaralni a családjával megy, a hétvégéket, ünnepeket velük tölti, te meg savanyodj meg magadban. Most jöttél ki egy rossz kapcsolatból, ne ugorj fejest egy még rosszabba. Még ha elvált lenne se tanácsolnám, mert gyereke van, ami csak rossz hatással lehet egy új kapcsolatra. Légy okos és törődj magaddal, fiatal vagy, még sok jóban is lehet részed. Szívből kívánom, hogy így legyen.

74N

2021. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ. Ha az én férjemről lenne szó, áldásomat adnám rátok. 7 éves a gyerekünk, de ő csak 16 évvel idősebb nálad.

Én nagyon nem véletlenül évek óta nem fekszem le vele. Csak a lakhatás miatt nem váltunk el és mert a gyerek összeköt. De nagyon nem érdekel, kivel fekszik le, én is lefeküdtem már mással, sőt, mást szeretek.

2021. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyi. Ennek a vége az lesz hogy beleesel, és majd a végén koppanni fogsz lelkileg. Pontosan tudja hogy most sebezhető vagy érzelmileg. Pontosan tudja hogy mivel tud levenni a lábadról. Nem érzed magad jól lelkileg? Ok. Egy ideig ne keress senkit se. Ha vannak barátaid akkor lógj velük, szórakozz. Utazz el valahova ha van lehetőséged. Vagy csak mozdulj ki otthonról. Valamit csinálj amivel el tudod a figyelmed a múltról terelni. Ez a megoldás. Hogy átgondold és mérlegeld azt ahogy idáig jutottál. Ennyi. Ezt a buta fickót meg hagyd a Francz-ba. 🌹
2021. aug. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!