Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele mennétek ilyenbe? Szerető.

Figyelt kérdés

Rám írt egy férfi, kb. 2 éve láttam utoljára, csak pár szót beszéltünk akkor is.. 3 napja rám talált, nagyon jókat beszélgetünk egész nap, és észre vettem hogy ő többet is akarna tőlem..

Gondolok itt egy szerető viszonyra.a férfi 20!!! Évvel idősebb nálam, felesége, és 7 éves gyermeke van. Nagyon vonz ez az egész, és szimpatikus is az ember, viszont ott van bennem hogy még is van családja,és mit érezhet a feleség ha esetleg kiderülne ez az egész.. Járt már valaki így? Mit döntött végül?

25 éves lány vagyok.

Köszönöm


2021. aug. 10. 17:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy menj bele, hogy tisztában legyél azzal, hogy a farkán kívül mást nem fogsz kapni tőle soha. Érzelmeket semmiképpen se kezdj táplálni felé, mert itt csak te fogsz szívni, de az kva szr lesz.

Tudom, átéltem. Soha többé.

2021. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Csináld csak, amilyen bicskanyitogató stílusban válaszolsz, amondó vagyok hogy csináld és koppanj csak ^^
2021. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

elején jó érzésnek tűnik, de ha benne vagy előjön a bűntudat (ha)

és nem lehet 100%ban élvezni...

Ha nincs bűntudat nincs értelme a kérdésnek,

Az hogy volt e hasonló szituban valaki, biztosan.

2021. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Te mindenképp menj bele :D
2021. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!