Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem lehetett volna, vagy lesz is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban írtam írtam itt nektek, de azóta más néven futok, így kénytelen vagyok újra megírni a sztorit, mivel nem tudom kiemelni jelszó hiányában. És azóta vannak fejlemények. Érdekelne a véleményetek.


A történetem:

Gimnazista koromban beleszerettem 1 tanáromba, legyen X. Nem gondoltam, hogy valaha is viszonozná. Mivel érett gondolkodású vagyok, egy másik tanárom (legyen B)jelezte felém, kedves vagyok a szívének, gondoltam legyen, talán egy érett párom lesz.

Később jött egy kis bibi. Eljött az érettségi ideje. Kedves X valahogy más lett velem, sms-t írt, próbált beszélgetni, sőtt fel is hívott egyszer, hogy milyen lett az írásbelim? Amúgy tök mindegy, ő javította volna, de azért felhívott. :) Aztán leérettségiztem, később több sms-t kaptam stb. Nme volt benne soha semmi olyan, hogy szeret stb. Csak kérdezte hova vettek fel, stb stb. Aztán messze költöztem, akkor egy évig nem keresett. Később haza tértem. Egyszer elkapott msn-en, rámírta. Ki volt bukva, meghalt az egyik családtagja. Akkor elkezdte kérdezgetni, van-e komoly kapcsolatom stb. Mondta, hogy Ő magányos, se barátai se barátnője, családot szeretne.

Ekkor még megvolt a párom, amit el is mondtam neki, hogy bizony a kollegája. Innentől minden megváltozott, nem kedvelt.


Szakítani akartam miatta a párommal (ezt ő nem tudta), így azt mondta nme akar beszélni velem, mert úgy érzi közeledni próbálok stb. Többször kerestem, nem akartam elengedni, próbáltam elmagyarázni a helyzetet, de azt értem el vele, hogy dúrva lett velem, írta hogy soha többé ne keressem, köztünk nem lehet semmi stb.

Teltek a hónapok...stb. Kb már 6 hónapja nem is hallottam róla e-mailben sem. Erre pár napja hív egy nő. Állást ajánlva rá hívatkozott. Azt mondta X adta meg a számom neki. Nem értettem az egészet, hiszen rég nem vagyunk jóban, mérges rám. Így írtam neki egy sms-t. Nem válaszolt. Másnap csörgött a mobilom, ő hívott. (meglepett, hiszen hónapok óta nem válaszolt se e-mailre, se sms-re)dadogott össze-vissza, ami nem jellemző rá, hogy ő nem adta meg. Ne menjek el, mert ez baromság. Direkt nem húztam a csevelyt, gyorsan letettem, ekkor írt még 1 sms-t, hogy ő is dolgozott ott, de hülyeség, biztos ezért hivatkozott rá.

Elemnetm a nőhöz. Kiderült a gimiben osztálytársak voltak.


Ti mire vélnétek ezt? Egyértelmű, hogy ő adta meg. Miért kavar fel megint, mikor már próbálnám elfelejteni, így is folyton rá gondolok, de most megint roszabb.



Mit gondoltok? Kedvelt ő engem valaha, mi ez az egész, én túlozom el?


2010. aug. 29. 12:20
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/206 anonim ***** válasza:

jó megprobálom,megcsinálni!


egyszer jó hétvégét kívánt,és elmondta,hogy neki is jó lesz mert ezt meg azt fog csinálni(nem kérdeztem tőlle) és utánna mikor találkoztunk rákérdeztem ,és visszaforult,és mosolygot .

2011. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/206 A kérdező kommentje:

Az egyértelmű, hogy kedvel téged. A kérdés az, hogy hogyan, mint egy jó tanulót, vagy mint nőt?!


A többiekkel hogyan viselkedik, hasonlóan, mint veled? Mit vettél észre, kivételezik? Még egy fontos kérdés, van családja? Akkor tabu, tudod.

2011. márc. 14. 17:15
 93/206 anonim ***** válasza:

kikaptam egy dogát,és képzeld úgy pontozta le nekem,hogy jobbik jegyet írhassa rá,miközben nem volt annyi pontom.ez jelent valamit?


más osztályokrol nem tudok beszélni,hogy ott milyen, de nálunk senkinek nem adja meg a jobb jegyet soha,mert volt hogy 1ponton múlt szóltak neki a többiek,de nem adta meg a jobbik jegyet.


más lányokkal órán beszologat,akik ilyen nagyszájuak,hogy semmit nem bírnak megálni szó nélkül,mindent kommentálnak.és ök van hogy nyaliznak neki,közben meg a háta mögöt szidják.őt.


de velem csak akkor vicelődik,ha más osztálytársam nincs a közelben.

2011. márc. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/206 anonim ***** válasza:

engem órákon,alig akkar észrevenni,mintha ott se lennék,néha van hogy odajön megnézi a füzetem,mikor diktál,meg ha viccelődik ,utánna rámnéz,majd el.körbenéz,hogy ki nevet a viccen.


a folyóson meg ha a baráőtnőmmel beszélek,és nem köszönök neki rögtön,akkor ő köszön előre.


de van hogy másik bejárati ajtón megy ki a suliból,nem ott ahol a barátnőmmel vagyunk,másik ajtón megy ki.szóval nem értem,olyan mintha kerülne???!

2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/206 A kérdező kommentje:

Na ez nálam is megvolt. Teljes ridegség, a jegyzetemet folyton elvette megnézni stb..

Aztán a hirtelen közeledés, amint végzős lettem. Nagyon érdekes. Figyeld meg, ha ez így megy tovább, végzősként jelezni fogja neked, csak addig bírja ki.


Melyik megye? Nyugi, ebből nem ismernek fel, csak hátha egy megyében élünk, dumálhatnánk személyesen erről, van élményem bőségesen.

2011. márc. 15. 20:33
 96/206 anonim ***** válasza:

írj nekem e-mailt privátba,ott majd megírom.amúgy az Alföldi részen lakok. és te?


privátba több mindent írnék,mert ha itt írom akkor rájöhetnek dolgokra,akik olvassák.

2011. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/206 anonim ***** válasza:

de akkor más lányokkal az osztályban órán miért viccelődik?


(mikor észrevehetett,hogy ez engem idegesít nagyon)


velem csak akkor vicelődik,ha más osztálytársam nincs a közelben!!!MIÉRT?

2011. márc. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/206 anonim ***** válasza:
találkoztatók?
2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/206 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Él még ez a fórum! Nekem is van egy ilyen sztorim, és én sem tudom mit tegyek! Szenvedek, örlődöm és majd meghalok érte! Őrűlt jó pasi, és azt érzem, hogy vele lehetnék igazán boldog! Volt már több férfi is az életembe, szép volt jó volt, de nem az igazi! Jó lenne erről itt beszélgetni!


Üdv: "Kétségbeesve"

2011. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/206 A kérdező kommentje:

Szia!


Persze, él, csak ritkábba nézegettem, mert nem írt senki.


Nálam annyi, hogy autóból láttam ez már nagy szó 29-én. Akkor ólintott észrevette a kocsit. Szembe jött velem.

2011. máj. 3. 22:01
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!