Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák szerelem lehetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem lehetett volna, vagy lesz is?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban írtam írtam itt nektek, de azóta más néven futok, így kénytelen vagyok újra megírni a sztorit, mivel nem tudom kiemelni jelszó hiányában. És azóta vannak fejlemények. Érdekelne a véleményetek.


A történetem:

Gimnazista koromban beleszerettem 1 tanáromba, legyen X. Nem gondoltam, hogy valaha is viszonozná. Mivel érett gondolkodású vagyok, egy másik tanárom (legyen B)jelezte felém, kedves vagyok a szívének, gondoltam legyen, talán egy érett párom lesz.

Később jött egy kis bibi. Eljött az érettségi ideje. Kedves X valahogy más lett velem, sms-t írt, próbált beszélgetni, sőtt fel is hívott egyszer, hogy milyen lett az írásbelim? Amúgy tök mindegy, ő javította volna, de azért felhívott. :) Aztán leérettségiztem, később több sms-t kaptam stb. Nme volt benne soha semmi olyan, hogy szeret stb. Csak kérdezte hova vettek fel, stb stb. Aztán messze költöztem, akkor egy évig nem keresett. Később haza tértem. Egyszer elkapott msn-en, rámírta. Ki volt bukva, meghalt az egyik családtagja. Akkor elkezdte kérdezgetni, van-e komoly kapcsolatom stb. Mondta, hogy Ő magányos, se barátai se barátnője, családot szeretne.

Ekkor még megvolt a párom, amit el is mondtam neki, hogy bizony a kollegája. Innentől minden megváltozott, nem kedvelt.


Szakítani akartam miatta a párommal (ezt ő nem tudta), így azt mondta nme akar beszélni velem, mert úgy érzi közeledni próbálok stb. Többször kerestem, nem akartam elengedni, próbáltam elmagyarázni a helyzetet, de azt értem el vele, hogy dúrva lett velem, írta hogy soha többé ne keressem, köztünk nem lehet semmi stb.

Teltek a hónapok...stb. Kb már 6 hónapja nem is hallottam róla e-mailben sem. Erre pár napja hív egy nő. Állást ajánlva rá hívatkozott. Azt mondta X adta meg a számom neki. Nem értettem az egészet, hiszen rég nem vagyunk jóban, mérges rám. Így írtam neki egy sms-t. Nem válaszolt. Másnap csörgött a mobilom, ő hívott. (meglepett, hiszen hónapok óta nem válaszolt se e-mailre, se sms-re)dadogott össze-vissza, ami nem jellemző rá, hogy ő nem adta meg. Ne menjek el, mert ez baromság. Direkt nem húztam a csevelyt, gyorsan letettem, ekkor írt még 1 sms-t, hogy ő is dolgozott ott, de hülyeség, biztos ezért hivatkozott rá.

Elemnetm a nőhöz. Kiderült a gimiben osztálytársak voltak.


Ti mire vélnétek ezt? Egyértelmű, hogy ő adta meg. Miért kavar fel megint, mikor már próbálnám elfelejteni, így is folyton rá gondolok, de most megint roszabb.



Mit gondoltok? Kedvelt ő engem valaha, mi ez az egész, én túlozom el?


2010. aug. 29. 12:20
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/206 anonim ***** válasza:

Végig olvastam az egészet, te vagy a kacsintós!? Ugye? :) Nekem is az a véleményem, hogy biztos érdeklődik irántad, és nem csak úgy mint a tanulója. De tény, hogy azon a vizen amin mi evezünk, elég sok az örvény és könnyű felborulni, elsűllyedni. Szerintem is azt várja, hogy végezz az iakolával.


Egyébként beszéltem én is egy (ffi) tanár ismerősömmel (nem abban a suliban tanít) és ő azt mondta, általában a tanár nem szokott kezdeményezni, (nem kezdeményezhet!!!!), mert akkor sokkal nagyobbat bukhat ha kiderül, mintha a diák kezdeményezne. Van benne valami, de énsem nagyon értem.


Kérdező!

köztetek mennyi a korkülönbség? (Lehet írtad, csak figyelmetlen voltam)

És is azt mondom, hogy sok a 20 év, hisz írtam, hogy nem egy példaértékű dolog, de nem tudok mit tenni. Szeretem! Nagyon!

2011. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/206 A kérdező kommentje:

16 év a különbség. És velem kapcsolatban mit gondoltok, mit tegyek stb? Várok, de hát évek telnek el, és megszakad a szívem, hogy tudom más öleli, csókolja. :(


Ne kíméljetek, szeretném a valóságot tudni, de mindig ott a miért? Ha nem érdekeltem, miért csinálta ezt, szóval értitek.

2011. máj. 6. 14:11
 113/206 anonim ***** válasza:

én vagyok a kacsintós! képzeljétek beszéltem vele tegnap és letegeztem többször is őt,így nem gondolhatja hogy rosszul hallota,mert többször letegeztem.de nem szólt érte,nem láttam az arcán nagy változást,hogy ledöbent volna,vagy valami.


véleményetek?



jaja az nagyon jó ,gondolom ideges lettél hogy láttad vagy nem?mit éreztél?

2011. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/206 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha bemenél a suliba ahol tanít,megtudod mikor van az utolsó órája,és mielőtt vége van annak odamész ,és mikor indul haza beszélsz vele. szemtől szembe csak nem küld el!!
2011. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/206 anonim ***** válasza:

Én is pont ugyan ezt akartam javasolni, keresd meg személyesen, állj elé és mond el neki, hogy szereted, hogy neked nem kell más, hogy ami azelőtt volt az elmúlt, valószinűleg neki is vannak ex kapcsolatai,mint mindenkinek, ez teljesen normális, hogy a tiéd pont a munkatársa volt-pech de nem tudod visszacsinálni, és hogy te lezártad a múltat, és csak ő kell neked!!! :)



"Kacsintóslány" :)


Hogy reagált a tegezésre? Csak ketten voltatok? Akkor valószinüleg kialakult valami bensőségesebb beszélgetés!


Jó lenne ha velem is történne valami pozitív dolog!

2011. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/206 anonim ***** válasza:

többször letegeztem.de nem szólt érte,nem láttam az arcán nagy változást,hogy ledöbent volna,vagy valami. nem lepödött meg úgy,

talán csak picit elgondolkodott a besz. végére,de nem bizti,hogy azon gondolkodott hogy letegeztem.


igen ketten voltunk.

2011. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/206 anonim ***** válasza:
És azt szabad tudni, hogy miről volt szó? Hétköznapi esetleg iskolai dolgok, vagy személyes?!
2011. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/206 anonim ***** válasza:
iskolai dolgok
2011. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/206 anonim ***** válasza:
hétköznapi.meg megdicsérte az egyik rajzom
2011. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/206 anonim ***** válasza:
Azért bátor vagy! Nagyon bátor, hogy szembeálltál vele és csak úgy letegezted! Gratula! :)
2011. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!