Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után "jogos" ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "jogos" ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartó ignorálás után nem számít hisztis reakciónak törölni a másik felet? Ismerkedésnél.

Ha mondjuk egy napig nem jelentkeznék valakinek és már ki is fakadna, törölne, tiltana, azt gondolnám, hogy hisztis. De hosszabb idő után, már természetesnek venném, hogy nem kíván tovább nézegetni, ha le se bajszintottam.



2021. aug. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Akinek ez a legnagyobb problemaja, az meg otthon anyuci kenyeret eszi.
2021. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még intenzív, napi kommunikáció után is várnék 2-3 napot.
2021. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyár van, ilyenkor bármi jöhet, program pl.

Szerintem vedd lazábbra, 2-3 napig eltűnik oké de ha utána se jelentkezik akkor nem annyira fogtátok meg egymást, hogy visszatérjen program elfoglaltság után is.

2021. aug. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 4-5 nap után mondanám hogy okés. Nekem is volt olyan programom a nyáron ahova nem vittem telefont (amúgy sem lett volna térerő, akkor meg ugye minek) és akkor nyilván nem írtam vissza senkinek. Bár ebben az esetben a fontosabb személyek tudták hogy elmegyek és hogy nem tudnak majd elérni.
2021. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 3-4 nap körül szerintem..


Ha nem lesz valaki pár napig azt tudja előre és egy bocsi nem leszek x ideig üzit dobhatna :) 3 mp

2021. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kapcsolatban vagytok és eddig nem volt ilyen, akkor szerintem jogosan merül fel a kérdés, miért is sz.. rod le az üzeneteit akár egy napig. Szerintem... Persze az ismerkedés az más. Én azt mondom amúgy, hogy szólni a másiknak, hogy figyi, most egy darabig nem fogok jelentkezni, semmibe sem kerül és tök korrekt. Nem vagyunk egyformák, főleg egy szerelmes ember képes agyalni, ha ignorálják...
2021. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jobban benne vagyunk az ismerkedésben, akkor azt azért én pl. szoktam közölni, ha nem leszek x ideig aktív, mert ez és ez van, ez nem miatta van. Ezt én is elvárom. Ez még nem jelenti, hogy el kell számolnunk, csak tudjunk a másikról.
2021. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!