Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez velem?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, de sosem volt még tartós kapcsolatom, mindig csak pár hónapos. Nem tudom, mi lehet a gond, de az összes barátomat megunom 2-6 hónap után és szakítok. Valahogy nem megy…

Ha már azt érzem, hogy féltékenykednek, rám akarnak telepedni, szintén menekülőre fogom.

Nem értem, szüleim együtt vannak, rendes házasságban, tehát normális körülmények között nőttem fel.

Még annyit, hogy mindig azok iránt vonzódom a legjobban, akik elérhetetlenek.

Valakinek valami tipp?


2021. aug. 12. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus
2021. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki alkalmas hosszútávú kapcsolatra, valamiért ez nálad nem működik.
2021. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1: Nincs rá pénzem.
2021. aug. 12. 18:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a “vadászat” része a legjobb, aztán ahogy megkaptam az illetőt, hamar el is illan a varázs.
2021. aug. 12. 18:09
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Neked akkor csak szexkapcsolat való
2021. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

Hát ha szemét akarnék lenni most azt mondanám, hogy simán csak tipikus nő vagy, de hogy valami értelmeset és segítőt is adjak: [link]


Angolul ha tudsz több és jobb források vannak, ez a wiki oldal jó ízelítőnek.


Valószínűleg csak pszichológussal tudnád megoldani, de egyedül is érdemes dolgozni magadon.

2021. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
5: Ott meg zavar, ha van nő is a másik félnek. Lényegében ez az én fejemben is megfordult, de nem akarok, hogy mellettem még 10 nőt keféljen valaki, félek a hpv-től.
2021. aug. 12. 18:22
 8/20 A kérdező kommentje:
6: Ezt már olvastam.
2021. aug. 12. 18:24
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
8: És ennyit sikerült leszűrni belőle? Rofl. Hát a női nemben sosem kell csalódni, hogy nem megy nekik az önreflexió, önismeret. Talán azokkal foglalkozz akkor először, mi mégis honnan tudjuk, hogy mi bajod? Nem vagyunk pszichológusok és magadat csak te ismered igazán. Vagyis ismernéd, ha...
2021. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9: Te se segítenél jöttél, csak oltogatni. Köszi, elég volt belőled.
2021. aug. 12. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!