Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez velem?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, de sosem volt még tartós kapcsolatom, mindig csak pár hónapos. Nem tudom, mi lehet a gond, de az összes barátomat megunom 2-6 hónap után és szakítok. Valahogy nem megy…

Ha már azt érzem, hogy féltékenykednek, rám akarnak telepedni, szintén menekülőre fogom.

Nem értem, szüleim együtt vannak, rendes házasságban, tehát normális körülmények között nőttem fel.

Még annyit, hogy mindig azok iránt vonzódom a legjobban, akik elérhetetlenek.

Valakinek valami tipp?


2021. aug. 12. 18:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

10: ? :D


Mert mit csináljak? Vegyelek az ölembe, ringassalak el? Javítsalak meg, mentselek meg? Ezt várod el, hogy majd egy idegen a netről megoldja a gondjaid?


Segítettem, ott a cikk, lehet keresni többet is, lehet pszichológushoz menni.


De jó, akkor szia.

2021. aug. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk megmondani, hogy miért vagy ilyen, de nem normális, így sosem leszel boldog.

Egy szakember megtalálhatná, hogy hol esett csorba a múltba és hogyan orvosolható.

2021. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ilyen vagyok férfiban én is, de okkal. Csak én nem kapom el az illetőt, csak érzékeltetem vele, hogy szimpi, bejön, de amikor már közelebbi dolog lenne, lezárok. Valaki 1× azt mondta, hogy én egy "érzelmi terrorista vagyok".

Szerintem Kérdező Te is félsz az elköteleződéstől. Vagy a rosszabbik, hogy tetszik a lelked mélyén neked, hogy játszhatsz így a másik érzelmeivel.

2021. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Hpv-t nem csak úgy lehet kapni, hogy valaki melletted kefélget, hanem minél több a szexuális partnered annál nagyobb a rizikó. Magyarul ha pár havonta váltogatod őket, az már megnövelte az esélyét. Szívesen.
2021. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14: Semmi újat nem mondtál. Ki mondta, hogy sok szexuális partnerem van/volt?

Szívesen.:)

2021. aug. 12. 19:45
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Elnézésedet kérem, azt hittem, a levadászom és pár hónap után továbbállok nem 3 ilyen alkalmat takar. :(
2021. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16: Tudod nincs egyfolytában valakim, sőt voltam egyedül több, mint 1 évig is. Lehet, hogy hihetetlen, de kevesebb, mint 10 ilyen kapcsolatom volt 30 éves koromig.
2021. aug. 12. 20:06
 18/20 anonim ***** válasza:
60%
#6-os. Azt elfelejtetted hozzátenni a mondandód végére, hogy xy/incel. 😊
2021. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk sajnos pszichológusok kérdező. Onnantól kezdve hogy még nem találtad meg a megfelelő embert egészen addig hogy pszichopata vagy (ők hamar megunnak mindent) bármi elképzelhető. Elég széles a skála.
2021. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19: Pszichopata az biztosan nem vagyok…
2021. aug. 12. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!