Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból lefeküdnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból lefeküdnétek az exetek tesójával?

Figyelt kérdés

2 hete kidobott az ex-párom. Olyan piti indokkal, hogy fel sem fogom. Talán nem is szeretett. Kb akkor kellettem neki ha szexelni akart, egyedül érezte magát, vagy kellett neki társ egy programhoz.

Az öccsével dumálok 3 napja. Elég jó pali és szimpatikus is. Igazából ő írt rám. Próbál vigasztalni, hogy az exem volt a hülye. Szerintem simán benne lenne egy szexben.

Meglépnétek? Úgy intézném, hogy az exem is tudomást szerezzen a dologról.

21/lány


2021. aug. 13. 00:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
85%
9-es Ettől még intelligens, jóérzésű ember ebbe nem kezd. Ha azt mondanád, hogy szereted, az beleférne, teszem hozzá, ha rossz a kapcsolatuk te egy eszköz leszel, nagyon nem te irányítasz. Okos nő ebből kimaradna.
2021. aug. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy feküdnék le. Egy szakítás miatt nem állnék ribinek. És igen, ha csak úgy odadobod magad valakinek, csak mert a bosszúvágy fűt, akkor bizony az leszel.
2021. aug. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 FoxtrotLidérc ***** válasza:
82%
Nálam alapszabály: Exem testvére tabu - legyen akármilyen is a viszonyunk. Attól hogy vége, nem nyomom be magam mögé az atomot - legyen akármilyen is az a szakítás (ez persze nem azt jelenti, hogy bármelyik exem nyugodtan kics*szhet velem). Kérdező: BAROMI éretlen vagy, és primitív.
2021. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy? Minket férfiakat is bármi miatt, egy hajszálunk rosszul áll már nincs kémia másnap, mégse dugjuk meg a hugát/nővérét a csajnak. 😂
2021. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
19%
En csak felejteni fekudnek le valakivel, ha jolesik. A testem nem hasznalom fel mas celokra.
2021. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
52%
En 20 evesen ilyen szituban voltam: a batyjaval lefekudtdm es annyira ramkattant,h 2 evet jartuk es szerettuk egymast. A legkiegyensulyozottsbb es legtiszteletremeltobb pasim volt. Sosem idegeskedtem miatta.
2021. aug. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyannal szexelsz akit amúgy nem kívánsz, csak azért hogy visszavágj az exednek, akkor hosszú távon ezzel is te húzod a rövidebbet.
2021. aug. 13. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted ha valószínűleg nem is szeretett akkor mit érsz el ezzel? Teljesen hidegen fogja hagyni, azon kívül hogy krvanak tart majd.
2021. aug. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 Noren1989 ***** válasza:
34%

Exemnek csak fiútestvére volt.


31/F 😂

2021. aug. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező nem az érettebb 21/L-ek közül kerül ki, láthatóan. Ilyen buta gondolat egy magára valamit adó, nem csak jogilag, hanem érzelmileg is felnőtt nő fejében meg sem fordul.

Szedd már össze magad, kérdező!

2021. aug. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!