Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból lefeküdnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból lefeküdnétek az exetek tesójával?

Figyelt kérdés

2 hete kidobott az ex-párom. Olyan piti indokkal, hogy fel sem fogom. Talán nem is szeretett. Kb akkor kellettem neki ha szexelni akart, egyedül érezte magát, vagy kellett neki társ egy programhoz.

Az öccsével dumálok 3 napja. Elég jó pali és szimpatikus is. Igazából ő írt rám. Próbál vigasztalni, hogy az exem volt a hülye. Szerintem simán benne lenne egy szexben.

Meglépnétek? Úgy intézném, hogy az exem is tudomást szerezzen a dologról.

21/lány


2021. aug. 13. 00:05
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
81%
Lehet az exed passzolt le neki,otthon meg azon röhögnek,hogy te vagy az X. nő,aki mindkettőjüknek megvolt..
2021. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
25%
Inkább feküdj le velem búfelejtésként :), jobb, ha elfelejted az a családot, csak mérgezné a lelked.
2021. aug. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

21-es kétlem, nincs köztük jó viszony. 😉

Mellesleg kívánom is, de a lelkemnek is jót tenne ha megtudná az exem.

2021. aug. 13. 08:25
 25/50 anonim ***** válasza:
73%

Oh.. milyen megnyugtató..

Mondjuk képzelem micsoda bosszú lenne ez neki.

Megtudná,aztán azt mondaná hogy még szerencse hogy megszabadultam tőle..

Az egy dolog,hogy kevés voltál neki valamiért (és ez nem azt jelenti,hogy az is vagy,csak talán ő nem értékelt)

De ezzel a visszavágással szépen leárazod magad és akármilyen is vagy valójában ha eddig nem értékelt,akkor ezután már csak az az ócska nő leszel,aki még a tesójával is összefeküdt.

Szóval nem vele baxol ki,hanem magaddal.

De ha nem érted,hát az se baj.

Rajtad kívül nem nagyon fog ez fájni senkinek.

2021. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
85%

"csak fáj, hogy kivágott a konkrétan semmiért, mikor én mindent megtettem érte"


Szerintem az kiderült a kérdésed alapján, hogy nem a semmiért vágott ki. De egyébként ahhoz is minden joga meg lett volna. Szánalmasan viselkedsz.

2021. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 harebell ***** válasza:
84%
Szerintem nem akkora bosszú ez, mint hiszed. Nagyon megalázó számodra, ha ilyen célból adod oda magad valakinek, az exed előtt meg végképp bebizonyosodna, mennyit érsz. Írod, hogy talán nem is szeretett - de ha mégis sajnálná egy egészen picit a szakítást, hát ezután biztos nem fogja.
2021. aug. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
85%
Persze, dugjál az öcsivel nyugodtan. Utána majd a faterral is. Aztán majd gruppen.
2021. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
50%

Bakker és hány ilyen csaj van a faszik meg azon kattognak h hú fél milla elég vajon hozzá? Elég jól nézek ki? Hú mit irjak neki?

Felkell veletek mosni a padlót 😂

2021. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg menthetetlen vagy. Ő nem sóhajtozik utánad, mint te, mivel nem szeret. Ezért hagyott ott. Idáig tiszta?

Ha megtudja, hogy lefeküdtél az öccsével, csak megveregeti a vállát, hogy szerencse, hogy kivágtam az a r.bancot. Ha ennyire nem tudod beleképzeni magad más helyzetébe, lesz még bajod. Nem ő volt az utolsó, aki fájdalmat okoz.

#5

2021. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!