Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell meglepődni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell meglepődni, hogy ezek után nem akarok többet találkozni vele?

Figyelt kérdés

Múlt hét szombat délutánra megbeszéltünk egy randit egy férfival (évek óta ismerjük egymást). Eljött az a bizonyos óra, sehol senki... vártam egy kicsit aztán hazajöttem. Dühös voltam és megalázva is éreztem magam, mert előtte egy héttel is volt megbeszélve egy randi, de egy fél órával előtte írt, hogy közbejött neki valami, mégsem tud jönni.

Ezek után teljesen elment a maradék kedvem is tőle. Múlt szombaton este végül írt, hogy ne haragudjak, csak megint közbejött neki valami. Írtam, hogy oké, de miért nem tudott szólni? Az idő is érték, el tudtam volna magam foglalni. Erre írta, hogy bolhából csinálok elefántot, hiszen úgyis bepótoljuk majd ezt a randit. Szerintem meg nem kell egymás idejét tovább rabolnunk, de ezen meg teljesen ledöbbent.

Nyilván közbejöhet bármi, ilyen előfordulhat... De itt úgy érzem csak arra ment ki a játék, hogy hülyének nézzen vagy szórakozzon. Azt nem értem, ez mire jó? Komolyan ezt élvezi némelyik ember?


2021. aug. 14. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Mert egy paraszt, aki azt hiszi bármit megtehet. Felejtsd el!
2021. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

"De itt úgy érzem csak arra ment ki a játék, hogy hülyének nézzen vagy szórakozzon."


Mitől érzed úgy?

2021. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
megbízhatatlan idióta, aki semmibe vesz. Ezekből rengeteg van.
2021. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Mi a foglalkozása? Van simlis ügyei vagy drog díler stb?


Az biztos hogy tájékoztatnia kellett volna, szóval felejtős, de közbe jöhet olyan ami nem előre tervezett. Akkor is szólnia kellett volna legalább közben.

2021. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

En arra tippelek hogy siman van masik nője akivel viharos a kapcsolata es soha nincs kepben szombaton találkoznak e es te vagy a talonban.


Pl a csaj hetközben behisztizik nem akarja látni ekozben lebeszel veled randit, de aztan a csajjal kb pentekre szombatra kibékul es atmegy hozzá.

De aztan a kövi héten megint balhé, téged megint elővesz mert azt hiszi off lett a csaj, de aztan a csaj mar megint megjelent szombaton..

Igazabol találkozna ő veled csak a masik csaj az elso aki ugy rangatja mint egy marionett babut.

2021. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
"évek óta ismerjük egymást" - lehet nem annyira
2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Még egy azt mondom egyszer talán hihető lenne, hogy közbe jött valami dolog, de azért, hogy másodjára is, aztán ott várat téged mint valami hülyét. Én lekoptatnám ezt a pasit szóra sem érdemes, csak szórakozik. Harmadjára is ha szeretnél vele találkozni, ugyanezt fogja csinálni, hidd el.
2021. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
És még annyi tisztesség sem volt benne, hogy hamarabb megírja, hogy még sem megy el a randira.
2021. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7-es, már nem szeretnék találkozni vele. Csak nekem ez annyira kiábrándító, ha megbeszélek valakivel egy találkozót és közbejön valami, akkor megtisztelem a másikat azzal, hogy időben szólok neki. Viszont így, hogy az elsőt is lemondta... Eszembe jutott egy másik válaszoló elmélete is, hogy csak talonban tart, mert van neki más.
2021. aug. 14. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy is elég lett volna nagyon nyomós ok (pl. el kell vinnie gyorsan az anyját kórházba vagy valami, és nem tudta előre) nélkül arra, hogy ne akarjak egy második randit megpróbálni. Nincs olyan dolog, ami közbejöhet a randi előtt félórával, maximum valami vészhelyzet. De ha ilyen dolog történik, megtisztelem a randipartneremet azzal, hogy elmondom. Kétszer egymás után meg ilyen nincs. Link alak, ne foglalkozz vele.
2021. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!