Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 évesen a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen a legrosszabb korban vagyok,ha nem akarok komoly kapcsolatot, és semmilyen elkötelezettséget?

Figyelt kérdés
18-20 éves lányoknak öreg vagyok,34-45 éves nőknek fiatalka én csak kefélni akarok mint egy tini

2021. aug. 11. 04:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csapod be a partnereidet, hogy te komoly kapcsolatot akarsz, csak hogy megdugd őket, és keresel olyan partnereket magad mellé, akik szintén csak testiségeket akarnak, akkor ámen.
2021. aug. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Szia! 27 éves vagyok, tudok kefélni 21-től 40-ig sok fajta nővel. Tavasszal voltam egy 21 éves csajjal, előtte télen egy 40 éves kétgyerekes elvált anyukával. Mellette akkoriban télen egy 29 éves csajjal volt szexkapcsolatom pár hónapig, előtte megint egy 21-22 év körüli csaj volt ősszel, stb.


Ha csak szexelni akarsz, akkor férfiként (ha előtte és közben más dolgokban is jól alakítottad az életedet) szerintem pont ez a 25-35 éves kor az, amikor a legvonzóbb tudsz lenni szám szerint a legtöbb nőnek. Én pl egész béna voltam tizenévesen a nőknél ismerkedéskor, vagy egyetemistaként is hát nem túl jó (de sosem voltam full lúzer persze). Tehát nálam nem is volt ilyen soha, hogy "kefélni, mint egy tini". Viszont az utóbbi pár évben, hogy beérett az életemben a tanulás, edzőterembe járás, stb-stb úgy érzem sokkal több lehetőségem van a nőknél is.


Nem a koroddal van baj, hanem más dolgokkal.

2021. aug. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne velem baj?
2021. aug. 11. 05:52
 4/15 anonim ***** válasza:

Amúgy találsz partnert? Tudsz ismerkedni a nőkkel? Összejön valami?


Csak erre mondom, hogyha nem, akkor az nem a korod miatt van, hanem más okokból.

2021. aug. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a másik énedet, hátha tud tippeket adni. Mindenképpen tedd fel még százszor ezt a "kérdést".

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2021. aug. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézzük, akkor a legjobb korban vagy.
2021. aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennel mar csak xarabb lesz, csak szólok. Hacsak tenyleg nem gyurod ki magad, leszel gazdag, stb.
2021. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem a koroddal van baj, helyedben külső vagy személyiség felé keresgélnék.
2021. aug. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2021. aug. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32 évesen is voltam 21 éves nővel, nem ezen múlik.
2021. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!