Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesnél idősebb nők, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesnél idősebb nők, miért tabu, hogy vonzódtok a fiatal, kamasz fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm öccsével metróztam ,15 éves, de kb úgy néz ki mint Dicaprio fiatalon. Jobbnál jobb csajok szálltak fel 25-30 körüliek a negyvenes anyukáktól, én 30 éves fejjel próbáltam volna szemezni velük....na de kit bámulnak, és csorgatják rá a nyálukat? A kissrácra, de letagadni sem tudnák. Amit nem értek, hogy ez miért tabu nektek? Nyilván nem jönnétek össze vele, mert más életszakasz stb, de hogy gondolatban párszor már eljátszadoztatok, hogy milyen lenne az ágyban. Érdekelnének a vélemények, tapasztalatok. A korotokat is írjátok le legyetek szívesek. Én 30F

2021. aug. 15. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy megnézték, nem biztos, hogy azért tették, mert tetszett nekik.


Ha a srác egy DiCaprio hasonmás, akkor lehet, csak érdekességként tűnt fel nekik, mivel lehet ő a kedvenc színészük.


Lehet, te is megnéznél egy olyan embert, aki úgy néz ki, mint Cristiano Ronaldo, de ez nem azt jelenti, hogy vonzódsz hozzá. Csak mivel ő lenne a kedvenc focistád, ezért feltűnő lenne.

2021. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Erről hirtelen az a kérdés jutott eszembe ami kb ugyanez volt pepitában, a kamu szitu abban az volt hogy a játszótéren csorgatták a nyálukat az anyukák valami kiskölökkel homokozó 14 évesre, és pucsítgattak neki meg lóbálták az orra előtt a mellüket. Asszem törölték azt.

Ugyanilyen kiskamasz ábránd volt az is mint ez.

2021. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem bejönnek a fiatalok, nem tabu, fel is vállalom. Az más kérdés, hogy gyakorlatban nem csinálnék velük semmit, mert egyrészt nem érezném helyesnek, na meg egyébként is csúnya vagyok, egy helyesebb tini srácot pedig körberajongnak a gyönyörű tinilányok, nem állna le egy 25 éves mamával.
2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2


Igen, arra a kérdésre emlékszem. Törölték, mert másnap talán kerestem, és nem találtam. Lehet, azt is ez a Kérdező írta ki.

2021. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es: De van az az idő, ami után már nem nézik, csak akkor ha beindultak rá. Szerintem.


2-es: Örülnék neki ha nem így lenne, mert én meg hiába próbálok barátnőt találni :D

2021. aug. 15. 16:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapból no-go a nagy korkülönbség. Magamhoz hasonlót keresek, azt pedig úgy gondolom, úgy érdemes, ha olyat választok, aki az én életkoromban tart szellemileg ott, ahol én, hasonló célokkal és értékrenddel és nem 10 évvel később vagy korábban.


A másik meg az, hogy még egyidős embereknél is viszonylag bevett szokás sajnos lecserélni az asszonyt fiatalabbra vagy félrelépni fiatalabbal. Nehéz így elhinnem, hogy pont egy nálam fiatalabb tartana ki mellettem (teoretikusan, mert már nem keresek párt). Ráadásul mindenhonnan az folyik, hogy egy nő 30 felé mennyire nem nő, szégyellje el magát, sosem lesz szexi stb. Örülök, ha ilyen beszólások mellett egyáltalán el tudom fogadni azt, hogy mennyi idős vagyok és hogy ennyi idősen csinos vagyok a korosztályomban. Az már nem menne, hogy azt is elhiggyem magamról, hogy fiatalabb mezőnyben én vagyok a királynő. :D Tudom, hol a helyem és ha ez nem lenne elég, jól is érzem magam itt, nem akarok sem felfelé, sem lefelé terjeszkedni. :D


25N

2021. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Erről hirtelen az a kérdés jutott eszembe ami kb ugyanez volt pepitában, a kamu szitu abban az volt hogy a játszótéren csorgatták a nyálukat az anyukák valami kiskölökkel homokozó 14 évesre, és pucsítgattak neki meg lóbálták az orra előtt a mellüket. Asszem törölték azt." Hát arra én is emlékszem. :D Mekkora kamu sztori volt.
2021. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
#6 vagyok, annyit tennék hozzá, hogy nem gondolkodom értelmetlen dolgokról. Nő vagyok, nem szoktam belegondolni abba, hogy milyen lehet azzal dugni, akivel nem akarok összejönni, mert cringe lenne. Ahogy nem gondolok arra sem egy kutya láttán, hogy... Na mindegy, a lényeg remélem megvan. Egyszerűen nem fantáziálok arról a korosztályról szexuálisan, akit egyébként sem kezelek opciónak. Próbáltam, mert minden hülyeségre gondol az ember, de inkább röhejesen/kínosan éreztem magam. Nekem erősebb az önkritikám annál, hogy korlátlanul belesüllyedjek ilyen ábrándozásokba. Nem vagyok olyan, mint az apám korabeli férfiak velem szemben. Lehet, hogy csak azért, mert nő vagyok és nekem nem napirendi pont fejben dugni mindenféle vizuális katasztrófát elképzelve, de lehet, hogy egyébként sem.
2021. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs semmilyen tabu :) Nem vonzódunk kisgyerekekhez, az érett felnőtt férfiak indítanak be minket. Nekem személy szerint kamaszlányként is a nálam idősebb pasik jöttek be, nem a szőrtelen lábszárú, idétlenül vihogós kortársaim.
2021. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
+ja és igen, egy dikaprió kinézetű gyereket én is megbámulnék, de ennek nincs köze a szexuális vonzalomhoz (nekem amúgy se jön be Leo), egyszerűen csak érdekes látvány.
2021. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!