Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos a felhaborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a felhaborodasom?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, akivel 1,5 eve vagyunk sulve fove egyutt. Ot is csaltak mar meg es engem is, ezert az elejen tisztaztuk, hogy ha ilyenre kerulne a sor vagy ha valtozik az erzes egymas iranyaba szolunk, legyen az barmennyire kellemetlen. Eliteli a hutlenseget, hiszen az anyukajat sokat latta szenvedni. Volt egy lany a multjabol, aki szerintem is csinos, de regebben valamin nagyon osszevesztek es 4 vagy 5 eve egyaltalan nem beszelnek, raadasul a baratomat mindenhonnan letiltotta, kiveve a telefonszamat. A napokban a baratom osszetalalkozott ezzel a lannyal es irt neki egy sms-t, hogy regen talalkoztak es mennyire jol nez ki es egy italra beulhetnenek valahova. Szamomra ez nem fer bele a kapcsolatba. Mivel a lannyal regebben osszeakart jonni, de tortent valami ami miatt nem. Miert akar vele talalkozni ha en itt vagyok neki? Persze azota sajnalja es azon van, hogy jova tegye. Beszeltunk is rola, legvegen irtam egy hosszas uzenetet, amiben leirtam mindent. Leirtam, hogy en csaladot szeretnek, mivel lassan abba a korban vagyok, nekem egy tarsra van szuksegem akivel tudok egyrol a kettore haladni, es ha egy kicsi bizonytalansagot is erez bennunk akkor tiszteljen meg azzal, hogy elenged, hogy boldog legyek, akar vele akar massal, mert errol szol az oszinte szeretet. En ot nagyon szeretem!! Es eltudom kepzelni vele a kozos csaladot, ezert is ra biztam a dontest. A valasza az volt, hogy o alkalmas erre. Szerintetek ha most valaki ennyire biztos benne? Akkor abban a pillanatban amikor irt ennek a lanynak miert felejtett el? Hozza szorosabb erzesek kotik?
2021. aug. 17. 19:11
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Semmi extra,ő nem lesz a te tàrsad, bàrmilyen nyomàs alà is helyezed.
2021. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem férne ez bele. Nem is az, hogy egy régi ismerőssel találkozni, főleg, ha mondjuk előtte szólt volna.De ő a nőt látja benne.Meg is írta neki, azért akar találkozni, mert csinos.Hát ez már nagyon gáz.Hogy derült ki ez az sms?
2021. aug. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt már kikacsintás történt. Ez elég megalázó szerintem rád nézve. Én biztos nem viselném el.
2021. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazabol meg a faradsagot se vette hogy kitorolje. Az anyukaja kuldott nekunk kepet az unokatesojarol es imessage-bol leptem vissza es akkor lattam.
2021. aug. 17. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Ez nagyon kínos. Elhiheted, hogy nem sajnál semmit.Azt sajnálja csak, hogy lebukott és balhé van.Állítom találkozott volna is vele ha nem tudod meg.
2021. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A lany nem valaszolt..
2021. aug. 17. 19:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Jaaa, hát akkor már értem miért sajnálkozik.:(
2021. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, ez a csajon múlt. Nyilván nem fogja azt mondani, hogy megcsalna simán. Én nem tűrném, hogy mellettem keresse a következőt, mert itt max addig marad, amíg nem talál mást.
2021. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent a tortenetben az a vicces, hogy tobbszor mondogatta az eljegyzest. Hozza mennek e... most voltunk eskuvon es ez jo helyszin lenne nekunk is.. vagy kozos otthont mutogat nekem. Ezert sem ertem..
2021. aug. 18. 07:43
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
A pinàért bizony hazudik, ha kell. Addig is biztonsàgban érzed magad. Magyaràzzam még?
2021. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!