Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom előttem 2 emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom előttem 2 emberrel volt együtt. Az egyiket tudom ki mert kinyomoztam, azzal nem feküdt le, de a másikkal igen de bárhogy nyomozok nem találok semmit hogy ki lehetett az az ember, hogy tudhatom ezt meg hogy ki volt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 14:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Wtf. Minek akarod kinyomozni?
2021. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont semmi közöd nincs hozzá 🤷‍♂️
2021. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nincs közöm hozzá de tudni akarom. Ti biztos soha semmivel nem voltatok úgy hogy tudni akartátok, alapból viszont közötök nem volt hozzá
2021. aug. 18. 14:57
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép volt Sherlock :D pakolj be meg faragd ki a ceruzákat!
2021. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megcsalás, ha azelőtt fekszik le valakivel, hogy veled összejön...
2021. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha megkérdezed a párod. Bár én sem értem miért olyan fontos ez. Az ex a múlt, az meg hogy kivel feküdt le az a magánügye.
2021. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem irigylem a párod, remélem rájön, hogy nyomozol utána és kidob.
2021. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
De voltunk, de nem a párunk előző szexpartnereivel :D
2021. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Engem borzasztóan zavarna egy ilyen kutakodó nő. Amit akarok, hogy tudjon a múltamról, azt elmondom neki. Semmi olyat nem titkolok előle, aminek hatása lenne a jelenre (pl. előző kapcsolatból való gyerek vagy ilyesmi). Viszont többre ne legyen kíváncsi. Vagy legföljebb úgy, hogy engem kérdezzen róla. Ha megtudnám, hogy így kutakodik utána, valószínűleg szakítanék vele.

Mondjuk megtalálod a nőt, látod, hogy nálad jóval csinosabb. Akkor elindul benned a vezérhangya, hogy téged biztos nem is szeret igazán, csak mivel ló nincs, szamár is jó. Aztán már te is úgy állsz hozzá. Így lehet tönkre tenni egy kapcsolatot, agyaskám!

2021. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

9 honnan tudod, hogy nő a kérdező?

Semmiből nem derül ki, plusz az előző partnerekre is “emberként” hivatkozik, nem azt írja, hogy nők.

2021. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!