Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jellemző, hogy amint szétmentek a párotokkal, és a facebookon is átírjátok a kapcsolati státuszt, egyből betalálnak a hiénák? Vagy ismerkedni akaró pasik?

Figyelt kérdés

Bocs a "hiénáért", de ma nagyon felhúztam magam, mert hetekkel ezelőtt szakítottam, viszont csak tegnap írtam át a profilomat, de ma már odaült a nyakamra az egyik nős kolléga, kérdezősködött az exemről, (gondolom hallotta, vagy nézegeti a profilom) meg "viccelődött" hogy nem-e feküdnék le vele. Vagyis szerinte vicces volt, mikor egy másik kolléga segítségemre sietett, és elhajtotta a fenébe.

Pár hónapja ez miatt már öszevesztem vele ezért, hiszen kapcsolatban voltam, azóta nem nagyon jött oda, de most ezek szerint azt hitte megint lenne esélye.


2021. aug. 25. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én ezért nem állítottam be semmit, kivéve most, hogy már házas vagyok. Ezt is csak az ismerősöknek. Nem hiszem, hogy egy komolytalan kapcsolatot mások orrára kell kötni, és szerintem full ciki, mikor átírják ismét egyedülállóra, és jönnek a sajnálkozó kommentek. Feltűnéskeltés az egész.

Amit a kollégád csinált, az viszont kimondottan gusztustalan. Szerintem, ha valaki egyébként komoly szándékkal szeretne az illetővel kapcsolatot, akkor nem csap le rá, amint kikerül a szingli státusz, hanem tisztességesen kivár egy kicsit, aztán érdeklődik, de nem rögtön ír, hogy lefeküdnétek-e. Fúj.

2021. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

A komolytalan nem konkrétan neked szólt, csak sok olyan van, aki hobbiból, már az első nap beállítja, hogy kapcsolatban van, aztán meg két nap múlva egyedülálló...

2021. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző. 5 éve vagyok komoly kapcsolatban, de egyikünknek sincs igénye arra, hogy ezt kiírjuk a facebookra. Előző kapcsolatomban kint volt, de mikor szakítottunk, akkor egyszerűen levettem a párkapcsolati státuszt. Nem állítottam át arra, hogy egyedülálló.
2021. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem látszik a kapcsolati státusznál, majd ha férjhez megyek, átírom (-:
2021. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező! Ennek a kollégádnak mondd azt nyugodt, rideg és fenyegető hangon, hogy ha nem fejezi be a nyomulást, följelented zaklatásért.
2021. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt barátommal fent volt a kapcsolat, majd leszedtük. Most egy fél évre rá három üzenetet is kaptam. Egyébként semmi nincs kint a kapcsolati státusznál, de van párom. Kicsit azért zavar, hogy random idegenek megtalálnak, ezelőtt nem volt ilyen, főleg hogy nagyon kevés nyilvános információ van a profilomon.
2021. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg párkapcsolatom volt ki volt írva,amikor szakítottunk nem írtam ki semmit. Sokan észre se vették a változást. Sosem írnám ki nőként,hogy egyedülálló vagyok.
2021. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Normalis ember szerintem a atallitja nem lathatora a kapcsolati statuszt. Persze van, aki kiirja, hogy egyedulallo, de az sem vadaszatnak szanja, inkabb tudatja mindenkivel, hogy semmi koze ahhoz az emberhez, akinek a kepet is torolte.
2021. aug. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én se nagyon foglalkoznom a facebook ezen beállításával, csak ha meg nem voltam "kapcsolatban" ,vagy semmi nem volt kint, mert rejtve volt, akkor folyton betaláltak ismerkedni szándékozó pasik.
2021. aug. 26. 04:48
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért dilemma ez?Ha nem vagy kapcsolatban miért írnád ki,hogy abban vagy?Ha kiírod,hogy egyedülálló vagy, még jobban betalálnak. Egyértelmű,hogy ne írj ki semmit, így a valóságot nem tagadod, de nem is hangsúlyozod, csak kevesebben fognak Rád írni. Ami nem tudom miért baj,hiszen ha egyedül vagy nyitott a lehetőség az ismerkedésre.Akár ilyen módon is.
2021. aug. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!