Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jellemző, hogy amint szétmentek a párotokkal, és a facebookon is átírjátok a kapcsolati státuszt, egyből betalálnak a hiénák? Vagy ismerkedni akaró pasik?

Figyelt kérdés

Bocs a "hiénáért", de ma nagyon felhúztam magam, mert hetekkel ezelőtt szakítottam, viszont csak tegnap írtam át a profilomat, de ma már odaült a nyakamra az egyik nős kolléga, kérdezősködött az exemről, (gondolom hallotta, vagy nézegeti a profilom) meg "viccelődött" hogy nem-e feküdnék le vele. Vagyis szerinte vicces volt, mikor egy másik kolléga segítségemre sietett, és elhajtotta a fenébe.

Pár hónapja ez miatt már öszevesztem vele ezért, hiszen kapcsolatban voltam, azóta nem nagyon jött oda, de most ezek szerint azt hitte megint lenne esélye.


2021. aug. 25. 15:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nincs ebben dilemma, illetve a kérdés is arról szól, hogy más is így szokott járni?

Neten meg nem akarok ismerkedni, mert szinte mind csak szexet akar aki eddig rámírt. Ezeknek meg olyan mindegy, hogy mi van kint kapcsolati statusznak, még akkor is írnak ha kapcsolatban van az ember, de legalább akkor kevesebb.

2021. aug. 26. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!