Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kedvelik a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kedvelik a kedves, gyengéd, mosolygós, csendes, visszshúzódó, békés fiúkat a lányok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 11:18
1 2 3
 11/24 Camorri ***** válasza:

#9 12:29, de lehet. Csak oda kell tennie magát a férfinak. Fárasztó? Naná! De valamit valamiért 🙂


#10 12:40, vagy az is lehet hogy szülők/tanárok/stb irányába lévő megfelelési kényszer. Nekem is csak társam meg barátaim tudják, hogy nem vagyok mindig az a kedves aranyos udvarias szorgalmas jó tanuló típus. De ahol muszáj ott ezt kell mutatni.

2021. aug. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mert a nőket szórakoztatni kell, új ingereket biztosítani. Ahogy a régi nóta modja: "Schneider Fáni....inkább kell neki gigerli, aki őtet ingerli"
2021. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Túltoljátok ezt az egész alfahím kérdést és az egész kétbites ferdítés. Jófiú = jó/kedves/érzelmes, alfahím = rossz/bunkó/rideg.

A való életben viszont a nők nem ezt a két végletet keresik, hanem ennek keverékét.

2021. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%

13-as nem nagyon talalsz a ketto keverèkèt.

Egyik tulajdonsag nagy esellyel kioltja a masikat.

Ahogy nobol is alig 1-2% lehet aki szep es csinos is, de intelligens es KEDVES is es mondjuk nem hisztizik, jo az àgyban, jo a gyerekekkel, hazias, kreativ, rugalmas, humoros stb

2021. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy ilyen nőhöz ilyen férfi is illik, ami ugyancsak 1-2% ezek szerint. Tehát a maradék 98% vagy édes-kedves-magányos és meg nem értett pasi, vagy izgalmas kőbunkó. Mindig tudtok újat írni, amivel megmagyarázzátok a defektusaitokat és párválasztási sikertelenségeiteket.
2021. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

15 os igy van ferfiaknal is hasonlo az aràny.


En peldaul sportos, kedves, hazias, csaladcentrikus, jozan, intelligens, humoros, jòl keresô, kedves hapsi vagyok, de nem vagyok alfahim alkat, nem vagyok magas, nem vagyok karakán, nem beszèlek szèpen, es nem allok be a targyiasult vilagba a sorba, pedig megtehetnem de a targyak nekem nem sokat jelentenek.

2021. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én kedvelem de sehol nem találom
2021. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
16-os: annyira visszataszító, mikor valaki magáról állítja, hogy intelligens, humoros és kedves. Az intelligencia már itt kiesett. :)
2021. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Pawel166 válasza:

Sztem attól hogy azok a lányok nem kedvelik akik eddig neked tetszettek, attól még sok olyan lány van akinél ez nem számít hátránynak.


Viszont arra számíts, hogyha csendes, visszahúzódó vagy és nem keresed a társaságot, akkor sokkal nehezebben fogsz lányt találni magadnak, mert sokkal kevesebb emberrel interaktálsz.

2021. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

18-as azt elfelejtettem mondani, hogy elèg tapasztalt vagyok màr ahhoz, hogy tudjam mit állithatok magamrol mèg akkor is ha ez visszatetszô nem megfelelô szintû emberek szemèben. (Pl Te) Vegyuk akkor a rossztulajdonsagok koze a tulzott ego-t.

Mellesleg az intelligenciát a teszteken kivul munkahelyeimen kulonbozo visszajelzèsekmis alàtàmasztjàk, ahogy termeszetesen baràtok is.

Miert is baj pontosan ha valaki tènyszerûen àllitja sajàt magàròl hogy intelligens? Gondolom kèptelen vagy megmagyaràzni. Ja most nem vagyok kedves mert megvèdem magam az ostoba tàmadàsodtòl. Amugy lefosom, csak mrg egy hibàm: aki hulye azt leszàjkaratèzom

2021. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!