Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik nem a neten ismerté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik nem a neten ismerték meg a párjukat, azok hol ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatnék személyes történeteket. Én nem ismerkedem interneten, és a munkámból kifolyólag sem nagyon tudok megismerni új embereket, és néha már egy kicsit magányosnak érzem magam. Kíváncsi lennék, hogy az, aki nem keresett görcsösen párkapcsolatot, aztán mégis kapcsolatban lett, az hogyan történt.

2021. aug. 27. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
Külföldön, egy nemzetközi rendezvény keretében.
2021. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Az egyik ismerős csaj dupla randit szervezett a hátam mögött. Semmi kedvem nem volt menni. Mint később kiderült, a pasinak se akit nekem szántak. 😃 A dupla randi happy end lett, mert 16 éve együtt vagyunk a férjemmel.
2021. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Véletlen volt. A baráti társasággal egy ottalvós 3 napos bulit szerveztünk, többen hoztak még néhány ismerőst. Mindenki ismert több embert, de olyan nem volt aki mindenkit ismert volna. Ott ismerkedtünk össze 15 éve a férjemmel.

Az első komolyabb pasimmal egy házibuliban ismerkedtem meg 16 évesen.

Akivel együtt is éltem több évet, vele egy fesztiválon találkoztam, követett órákig, csak nézte egy sörrel a kezében ahogy szórakozom a baratnőimmel, majd egyszercsak beszólt, elzavartam. Buli utáni nap reggel 7körül találkoztuk véletlenül a tömegközlekedésen, leült mellém. Mindketten munkába mentünk csinibe felöltözve, kialvatlanul. Ugyanott szálltunk fel és le is, közben beszélgettünk. Délután ismét teljesen véletlenül összefutottunk munka után, így már együtt mentünk vissza bulizni.

A netes társkeresést többször próbáltam korábban, nem jött be, valahogy senkivel nem volt még az összhang, 1-2 randin tovább senkivel sem jutotam. Munkahelyen csak futó kalandok voltak.

Akik még próbálkoztak, és bejöttek volna, csak épp foglalt voltam, vagy megrögzött szingli, velük szintén ismerősökön keresztül, vagy bulikban, koncerten, beülős helyeken találkoztam.

2021. aug. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Többéves kapcsolat, majd szakítás után két évig nem volt senkim, nem is hiányzott. Akkor gondolt egyet a barátnőm, hogy ő és a pasija, meg én és egy másik srác (pasijának a haverja) menjünk el szombat este valahova. Elmentünk, pasi haverja le se tojt, húgomnak tette a szépet végig (húgom is ott volt). Viszont volt ott még egy srác a társaságban, ő a barátnőm pasijának a kollégája volt, őt "csak úgy" meghívták, hogy ne legyen olyan kínos így "direktbe" taliznom a másikkal. Lényeg a lényeg, a "kollegával" összevillant a szemünk, és elkezdődött valami, kimentem levegőzni, utánam jött, nagyon sétáltunk a parkban és beszélgettünk. Aztán elkérte a számomat, felhívott. 12 éve a férjem:)
2021. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Volt valami nagyszabású informatikai rendezvény Pesten, és a dunántúli gimiből, ahol tanultam, többen mentek tanárok oda. Az volt, hogy aki tizenkettedikbe jár, és a legjobb infós, az mehet a suliból, egy fő, ez voltam én (lány vagyok amúgy). A suli rendszergazdája is jött, ő egy abban az évben végzett informatikus mérnök srác volt. 3 autóval mentünk. Ott a rendezvényen a tanárokról leszakadtunk, ketten a sráccal nézelődtünk, ő magyarázott is, tetszett az okossága, de sokat viccelődtünk, nevettünk is. Együtt telt a nap, hazafelé a kocsiban már úgy utaztunk a hátsó ülésen, hogy a vállára hajtottam a fejem, nézett is a tanár a visszapillantóból.

Aztán jártunk, majd miután meglett a diplomám, megházasodtunk.

2021. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Munkahelyeken többet is, barátikörből is többet. Egyet az utcán, random dumálgatni kezdtünk a gyalogátkelőnél, amíg vártuk a zöldet. Ami érdekes így visszagondolva az életemre, hogy szórakozóhelyen egyet se, soha. Ott sosem jött össze semmi. A mostanit a munkahelyemről ismertem meg, de már nem ott dolgozik rég.
2021. aug. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!