Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez jogos tőle?

Figyelt kérdés
Barátnőm étterembe akart menni, mert kirándulás után megéhezett. De én kicsit vonakodtam, de mondta, hogy fizeti szívesen a vacsit. Mondtam, hogy azt nem engedném soha. Végül hazavittem, de nem mentünk kajálni, mert én nem akartam. Majd másnap feljött és elkezdett kényeztetni orálisan, majd felállt, felöltözött és elment. Engem meg otthagyott kielégítetlenül. Akkor ez gyerekes bosszú lett volna részéről?
2021. aug. 27. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén. Éhes volt, fel is ajánlotta hogy fizeti. Én már ott otthagytalak volna és elmegyek egyedül kajálni.

Neki a rendes éhsége nem lett kielégítve, neked a szexuális.

Jár a pont a barátnődnek.

2021. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu a sztori, akkor nagy pacsi a csajnak, ügyes! :D
2021. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Miért nem mentél be abba a szerencsétlen étterembe?
2021. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bosszú volt ez, csak meg akarta mutatni milyen az, ha egy szükséglet nincs kielégítve. És milyen nyomatékosan csinálta, ügyes. Könyörgöm, éhes volt. Felajánlotta még azt is hogy fizeti a kaját, tehát nem neked kellett volna állni a költségeket. És még így se voltál hajlandó elmenni vele? Hát, ne haragudj de én otthagytalak volna, hogy akkor menj ahova akarsz, én meg megyek enni.
2021. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

"Ha mondjuk befejezed magadnak, akkor az meg olyan lett volna mintha beültèl volna egyedül az ètterembe" 😁


Kamu

2021. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%

Probaltal gentleman lenni nem elfogadni a meghivast. Aztan igy koppon maradt a csaj.


Hát van ez igy

2021. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem bosszú. Nem tudott mit kezdeni az impotenciáddal, ami nem megy, az nem megy, bele kell törődni, neked is!
2021. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire kicsinyes bosszút csak nem áll senki, tuti kamu, csak így leírva hangzik jól.
2021. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúból én hozzá sem nyúltam volna sehogy, nemhogy számba vegyem neki akkor is ha hoppon hagyni. Inkább ez hülye bosszú...
2021. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fuj, de szar alak vagy! Ferfi vagy, ezert nem fizethet o az etteremben, viszont eheznie kell. Em ezek utan bottal se nyulnek hozzad tanulsag kedveert sem.
2021. aug. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!