Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a nők a férfiktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők a férfiktól függnek?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetésben hangzott el egy szakember által.

"A férfiak alapvetően úgy gondolják, hogy a nők a férfiaktól függő lények."


Valóban így van?

A férfiaknak az ad biztonságérzetet, ha egy nő függ tőlük?


2021. aug. 28. 12:20
 1/9 A kérdező kommentje:
*férfiaktól függnek
2021. aug. 28. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem.


kepzelem, milyen ‘szakember’ lehetett. ekkora baromsagot..

2021. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Mióta gyerekeink vannak én is szívesen rátámaszkodom a férjemre. Gyedet ugyan kapok, de az ő fizetése a mérvadó. Nem sok az összeg amit utalnak, így a havi pelusok és a havi popsitorlok esetleg ruhák a gyerekeknek, tisztálkodási szerek stb elviszik ami nekem van.

Ra bizok sok döntést . Gyerek előtt nem fuggtem tőle hiába voltunk házasok. Majd ez megváltozott. Szóval szerintem igen.

2021. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Hol gondoljàk

A középkeleten?

2021. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Én úgy érzem, hogy érzelmileg függök tőle, és ez az előző partnereimnél is így volt.
2021. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem.


Valami önjelölt szakember mondta? :D

2021. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos sok nő igen.
2021. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtok olvasni? A szakember nem azt mondta, hogy a nők a férfiaktól függenek, hanem, hogy "a férfiak úgy gondolják, hogy a nők a férfiaktól függő lények." Ezt minden egyéni férfi kikérheti magának, de van egy ilyen tendencia, itt is látható illetve a kapcsolatok egy jó részében is. Nyilván emberek akkor fordulnak szakemberhez amikor baj van, és bizony sok férfi gondolja így (ezért is van baj). Aki nem így gondolja férfiként az tök jó, az is lehet, hogy ők vannak többségben, nem tudom. De ne tagadjuk már le, hogy ne létezne ilyen vélekedés a férfiak körében.
2021. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!