Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel párod iránt 5+ év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel párod iránt 5+ év párkapcsolat után? Tehát amikor már felszállt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Évet és esetleg kapcsolati státuszt,gyerekszámot ha van, írjatok.

2021. aug. 29. 00:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Jó esetben szeretet, ragaszkodás lesz belőle.

Az meg lehet tartós is.

2021. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
20 év, 4 gyerek, még nem szállt fel a rózsaszín köd… A férjem a legjobb ember, akit ismerek, imádom a humorát, a személyiségét, a testét, mindent. 😊 38N
2021. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
8 év kapcsolat, 2 év házasság, gyerek még nincs. Nincs már az az eszeveszett szimbiózis, mint ami az első évben, de ez amiatt is van, mert már együtt élünk, nyilván. Ugyanúgy bolondozunk egymással, mint régen. Ugyanúgy nem múlhat el nap, hogy ne beszéljünk, vagyis inkább beszélgessünk egymással. Az érintések, az intimitás ugyanúgy megvan mint az elején. Kézenfogva megyünk az utcán. Csókolózunk, pont mint az elején. Imádom ezt, és hogy még mindig, ennyi év után is megvan köztünk ez a pezsgés.
2021. aug. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
8 év 2 gyerek. Mai napig is ugyanúgy szeretem, szeretjük egymást mint a kapcsolat elején. Szórakozás, komoly meghitt beszélgetések, randizgatas persze vele😁. Foglalkozni kell egy kapcsolattal, mert nem megszerezni hanem megtartani kell! Nőként bajnok vele az ami nagyon fontos még egy kapcsolatban.
2021. aug. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Bánok" vele!
2021. aug. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

6 éve vagyunk együtt, 4 éve házasok, van egy 2 éves gyerekünk. Még most is ugyanúgy szeretjük egymást, mint az elején. Sosem volt az a lángoló, elsöprő tüzes szerelem, de ragaszkodunk egymáshoz, kívánjuk egymást, összetartunk és közösek az álmaink. Ez a szerelem ilyen csendes fajta. Mindketten 26 évesek voltunk, amikor összejöttünk, sok mindenen túl voltunk már előtte.

Sem én, sem ő nem érezzük, hogy megváltozott volna bármi is, vagy többet akarnánk, mint ami van. Már az első randinkon olyan volt, mintha mindig is ismertük volna egymást, nekünk minden közös programunk érzésre ugyanolyan, mint először.

32 N

2021. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Volt egy kapcsolatom, ami 10 évnél is hosszabb volt. 5 év után még ugyanúgy szerelmes voltam. Sőt, a vége felé is, bár már láttam a problémákat és elégedetlen voltam.

Fun fact: Kevés nő értékeli a valóban szerelmes férfiakat, akik minden nap képesek tenni a kapcsolatért. Ismerek hasonló srácokat, mind pofára lettek ejtve.

2021. aug. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
7 éve vagyunk együtt, ebből 5 év házasság. Van egy gyermekünk, de sajnos már semmi nem olyan mint volt. Szeretem és tisztelem és soha nem fogom elhagyni de ha az időt visszapörgethetném, nem venném el feleségül és nem vállalnék gyereket vele soha.
2021. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

#8!

Boldogtalan vagy akkor miért maradsz vele? Ne éld le az életed boldogtalanul, én váltottam és most vagyok igazán boldog. Gyerekeddel tudsz lenni akkor is mikor külön vagytok, nem többet mint ha együtt vagytok. Napi rutin: munka, haza mész és a gyereked csak látod ha otthon van.

Mérlegelje és döntsd el!

Lehet az asszonyok fog lépni előbb vagy utóbb.

2021. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
5+ éve után még csodálatos volt. Három gyerkőc van. 29 éves kapcsolat. Most már nem csodálatos 🤷‍♂️ 48F
2021. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!