Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érzel párod iránt 5+ év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel párod iránt 5+ év párkapcsolat után? Tehát amikor már felszállt a rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Évet és esetleg kapcsolati státuszt,gyerekszámot ha van, írjatok.

2021. aug. 29. 00:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Házasok vagyunk, gyerek nincs.

15 évnél még észre sem vettem, hogy létezik más férfi is a világon férjemen kívül.

Majd valami változott, és azóta egy érzelmi hullámvasút a házasságunk.

Az "ma újra beleszerettem"-től az "el akarok válni"-ig minden előfordul.

2021. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig van beszélgetés, kedvesség, csók, ölelés, simi, szex, stb, pedig már 39 éve együtt vagyunk. Pedig egyetlen ismerős sem adott nekünk 1 évnél többet, mikor 1 hét ismeretség után összeköltöztünk.
2021. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

#8as válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy mi az oka ennek? Nagyon kíváncsi vagyok, légyszi írd le hátha valamire rávilágítanál engem


7 éve vagyunk együtt, ebből 5 év házasság. Van egy gyermekünk, de sajnos már semmi nem olyan mint volt. Szeretem és tisztelem és soha nem fogom elhagyni de ha az időt visszapörgethetném, nem venném el feleségül és nem vállalnék gyereket vele soha.

2021. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nalunk 6.5ev 3gyerek, en nem erzem h felszallt volna a rozsaszin kod, nem abrandultam ki, soha nem csalodtam benne, stabilan jo, mondjuk dolgozunk is rajta, de az elejetol fogva teljesen mas erzeseim vannak vele kapcsolatban, sosem gondoltam h az elejetol erzem ha nekem talaltak ki, pedig igy volt. Nem egy Mr Romantik de amikor ejjel keresi a kezem, akkor tudom h tenyleg szeret. Orulok h nem egyeduli az esetunk, annyi rosszat hallani egymas mellett elesekrol, csak a gyerem miatt egyuttmaradasrol.


Persze ez megsem 20-30-40ev, barmi lehet, de orulok h az elso 2-3ev koruli veszelyes idoszakot meghaladtuk, sot, a buvos hetes sem tunik gondnak, epp babazunk, nagy orommel.

2021. aug. 29. 22:06
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13

Nem tudom. Én úgy érzem hogy nem ő az igazi, hosszú távon nem találtam meg a lelki társam

2021. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

9

Mert nem szakítom szét a családot. Ha nem lenne gyermekem, talán lépnék de mindketten úgy gondoljuk, hogy a gyermekünk miatt jobb ha együtt van a család és megpróbálunk a lehető legboldogabbak lenni.

2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!