Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnik? Valaha az első szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnik? Valaha az első szerelem?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek, de elég sokszor febukkan az életemben az első szerelmem.

Mai napig úgy érzem ha bármi baja lenne azonnal megpróbálnám megvédeni.

Nem jönnék újra össze vele hiszen már 7 éve történt. Illetve nem is szeretem.

Csak megvédeném mindenáron, és mai napig képes vagyok sírni miatta.

De a páromat mindennél jobban szeretem mielőtt valaki félre értene.

Csak egy dologra vagyok kíváncsi az első szerelem elmúlik valaha?

Kellemes emlék vissza gondolva, de nem szeretném vele újra.

Mindenképp párom mellett maradok!


2021. aug. 29. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Persze hogy elmúlik.
2021. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!
2021. aug. 29. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az első sosem fog elmúlni, mindig különleges marad.
2021. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Elmúlik, nálam legalábbis. Olyan fura ez amúgy, pár hete összefutottam valakivel abból a baráti társaságból, ahol megismertem. Eszembe jutott, itthon megkerestem Facebookon, és mintha nem is az az ember lett volna. 15 éve nem láttam, voltak a képei között olyanok, amik még akkor készültek, amikor megszerettem, és egy 17 éves kisgyereket láttam, nem azt, akit szerettem.
2021. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!