Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül akinek a környezetében mindenki férjhez megy őt mégsem jegyzik el? Hogy érint téged?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm,volt osztálytársam,rokonom és női ismerősöm elkelt az éven. Nagyon sokan, egyedüli kivétel vagyok a társaságunkban. 5 éve élek a párommal, én mégsem érdemeltem ki pedig szerintem mindent megteszek érte. Nem vagyok az a fajta nő aki kinyígja magának és követeli, hogy ezt szeretném de nyilván tudja, hogy szeretnék eljegyzést és férjhez menni. Azthiszem egyszer az éven mondtam neki,hogy mindenkit elvesznek csak ő az egyedüli aki nem hajlandó erre,de azt mondta miért akarom én is,hogy a CSOK és babaváró hitel miatt legyek én is feleség? Ami késik nem múlik,legyek türelmes stb. Úgy érzem magam mint valami sikertelen lúzer,aki nem kell a saját barátjának sem feleségként. Hogyan emésszem meg?

2021. aug. 29. 14:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondja elkelt lol

Árverezésre bocsátható tárgyak vagytok, vagy mi

2021. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

"Nem vagyok az a fajta nő aki kinyígja magának és követeli, hogy ezt szeretném"


"Azthiszem egyszer az éven mondtam neki,hogy mindenkit elvesznek csak ő az egyedüli aki nem hajlandó erre"

2021. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy ők nem úgy viselkednek, mint egy lábtörlő. Mi az, hogy kiérdemled?! WTF?!

Vegyen el azért, mert téged akar, mert meg akar tartani, mert fél, hogy elveszthet, mert veled akar megöregedni. De azért, mert kiérdemelted? Jó kutya, nesze itt egy csont meg egy gyűrű, de ku.ss legyen.

2021. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Én ezt a gondolkodast nem értem.


Én egyedülálló vagyok de míg ti ezeken szipogtok addig engem kreatív tevékenységek tesznek boldoggá. Én nem szoktam ilyeneken gondolkodni csak hogy legyen itt ilyen példa is.


Egyébként meg ezt kapcsolat elején kéne tisztázni hogy mit gondol a masik a hazassagrol es ha az egyiknek fontos a masiknak nem akkor szerintem nincs kozos jovojuk, mert annak akinek fontos annak komoly önértékelési problémája lesz előbb utóbb és először magát bántja szavakkal vagy magát szabotálja aztán a következő lépés hogy kivetíti a környezetére. Ne bántsd magad, ne rágódj rajta. Beszéld meg a pároddal! De ez csak az én véleményem.

2021. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem verseny.

Megértem ha neked is vágyad, hogy feleségként tartozz ahhoz akit szeretsz, de ahol a pasi nem akar eljegyzést az jelent valamit.

Érdemes átgondolni, hogy 5 éve vársz a semmire és megéri-e több időt pazarolni rá...?

2021. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Néma gyereknek anyja se érti szavát.
2021. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Egyébként Katalin hercegnőnek a legendak szerint volt egy beceneve. Hosszu hosszu ideig vart mig a jelenlegi férje elvette. Valahol olvastam mar nem tudom hol. De arrol sehol hogy ő szóvá tette volna ezt pedig neki meg szigoru protokolokat is be kellett tartania.
2021. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tényleg egyetlen egyszer mondtam neki, annyit amit írtam a kérdésben is de azért ez az egy az 5 év alatt volt. Nem hetente,havonta. Nyilván rosszul esik nagyon, mert selejtesnek érzem magam aki nem jó semmire, se feleségnek se annak,hogy családot tervezzenek vele. Én úgy tudom a párom is esküvő párti sőt, sajátos elképzelései vannak mivel minden hétvégén esküvőn dolgozik és állítólag annyi sz*r esküvőt látott,hogy szeretné ha az övé más lenne. Mindenkinek pénze is van rá mert olyanok is össze házasodnak akik tőlünk sokkal fiatalabbak,kevesebbet keresnek stb. Mi mégsem jutunk el idáig. Újra olvastam a kiírt kérdésem és egy két helyen írhattam volna normálisabban is mert elég más képet fest rólam de én tényleg türelmes vagyok meg minden és úgy értettem azt a dolgot, hogy kiérdemelni,hogy van olyan ismerősöm aki 9 éve egyhuzamban csalja a párját mégis elveszi a srác ezéven van olyan is akik között 3 éve nem volt szexuális kapcsolat mert a nő nem tud szexelni olyan fájdalmai vannak, van olyan aki soha nem akart házasodni mégis férjhez ment és itt vagyok én aki végképp nem kell házasságra a saját párjának 5 év után. Azt látom aki 1-2 éven belül nem veszi el a párját az soha nem is fogja.... 😔
2021. aug. 29. 14:51
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Tehát neked még az is jobb, ha valaki szarrá csalja a másikat és így is házasodik? Neked a legnagyobb problémád nem a lánykérés elmaradásával van, hanem a saját gondolataiddal.
2021. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Hány éves vagy? Ha 30 körül, akkor hólye vagy, hogy tűröd.

Ha akar házasságot, de 5 év után sem jegyez el, akkor csak várja az igazit, addig meg elvan veled.

Annyi ilyet látok...a szerencsétlen nő csak vár, csak vár, csak vár, a pasi meg terel. Aztán a nő megunja, szakítás, és érdekes módon a következő csajnak fél év múlva ott virít az ujján a gyűrű.

De célozgatás helyett talán le kellene ülni a pároddal és megbeszélni, nem?

Én a kapcsolat elején megmondtam, hogy nem vagyunk tinik, 30 körül nem fogok 5-10 évet várni egy lánykérésre. Ha minden oké lesz köztünk, akkor egy-másfél év múlva lánykérést akarok, különben semmi értelme az egésznek és nem ugyanazt várjuk az élettől. Egy év után meg is kért.

2021. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!