Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt rajtam kívül akinek a környezetében mindenki férjhez megy őt mégsem jegyzik el? Hogy érint téged?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm,volt osztálytársam,rokonom és női ismerősöm elkelt az éven. Nagyon sokan, egyedüli kivétel vagyok a társaságunkban. 5 éve élek a párommal, én mégsem érdemeltem ki pedig szerintem mindent megteszek érte. Nem vagyok az a fajta nő aki kinyígja magának és követeli, hogy ezt szeretném de nyilván tudja, hogy szeretnék eljegyzést és férjhez menni. Azthiszem egyszer az éven mondtam neki,hogy mindenkit elvesznek csak ő az egyedüli aki nem hajlandó erre,de azt mondta miért akarom én is,hogy a CSOK és babaváró hitel miatt legyek én is feleség? Ami késik nem múlik,legyek türelmes stb. Úgy érzem magam mint valami sikertelen lúzer,aki nem kell a saját barátjának sem feleségként. Hogyan emésszem meg?

2021. aug. 29. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredettnek tűnsz és kinyalod a pasid seggét meg mindent eltűrsz, csak vegyenek már el. De őszintén kinek kéne egy ilyen önbizalomhiányos feleség, akinek ebben merül ki az élet célja? Talán szedd össze magad, legyen tartásod és akkor magától elvesz majd valaki. Bár ha a párom 5 év után nem jegyezne el, már otthagytam volna(akik igazán szerelmesek voltak belém, már 1 év után el akartak jegyezni).
2021. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Én "elkeltem", bár nem gondolok magamra tárgyként... Azokban sose gondoltam úgy, hogy ezt nekem ki kéne érdemelnem. És őszintén, miért is érdemelted volna ki? Hogy hűséges vagy? Hogy szereted? Persze persze, mondhatjuk, hogy ezek mind mind olyan dolgok amik miatt kiérdemelhetted volna de ezek a kapcsolat "alapjai!"

4 év után kérte meg a párom a kezem, de akkor ugyan ebbe a helyzetbe voltam, a nővéremet előtte lévő évbe kérte meg a párja, a húgomat szintén, a barátnőmet csak ugyan úgy. De nem zavart egyátalán...

Egy kapcsolat, és ebbe a kapcsolatba a boldogságom teljesen függetlenül működik attól, hogy van gyűrű az ujjamon, vagy sem... Engem ez sose zavart. És ha boldog lennél mellette, akkor nem úgy fogalmaznád, hogy "elkelt, kiérdemlem" és sorolhatnám

2021. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

Ulj le vele es mondd el te ezt szeretned es szted megerett boven a kapcsolat a tovabblepesre

Ha szerinte nem akkor lehet nincs mire varj

2021. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

Tudni kéne a párodrol neki mi lenne az a lökés amitől megkérne.



Kornyezetemben en ugy vettem eszre a pasik alapvetoen amikot megkérik a masik kezét akkor a motivációik

-egyik beteges féltékenységében kerte meg a párját es állandoan gyereket is akart

- másik amikor az állando veszekedések közepén el akarta hagyni a párja

- harmadik csok stb miatt megbeszélés alapon

- mások a ház és vagyonközösség miatt de szerződésbe is kellett foglalni kinek mije van es ha válnak ki mit visz(igy diplomások magasrangúak házasodnak)

- stb


Nem láttam még ffit aki szimplán csak szerelemből és nem mondjuk szerelem vagy vagyonféltésből vagy pénz/csok stb mitt jegyezne el nőt...


Kérdés a párod vajh mi motiválná..

2021. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
*szerelemféltésből vagy vagyonféltésből
2021. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Azert hoztam Katalin hercegnot peldanak mert neki protokolokat kellett kovetnie.


Neked nem kell mond el a baratodnak amit erzel. Ezt anno megbeszeltetek akkor logikus nem?


Csak ne a korulotted levokre epitsd a sajat eleted mert az csak csalodas lesz.

2021. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
77%
Egy barátnőm van így. Mivel neki mindenáron gyerek kell, az esküvő másodlagos, bejegyyzett élettársak lettek a lombik miatt, ennyi jelentősége volt számára.
2021. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
A 3-as leírta a lényeget szerintem. Abszolút alá tudom ezt támasztani.
2021. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kezemet pedig szimplán szerelemből kérték meg bármilyen furcsa is, 1,5 év után

Mindkettőnknek van gyereke, se gyerek se csok nem játszik már

Mindenünk megvan

Már csak az esküvő hiányzik - tavaszra tervezzük

2021. aug. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"5 éve élek a párommal" - Már együtt éltek? Mit vársz az esküvőtől, a házasságtól? Mi változna? Mennyivel lenne neked akkor jobb?
2021. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!