Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki, hogy ez kissé r!B!$kedés?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm. Én 30N vagyok, ő pedig 31N. Mindkettőnknek van párja már évek óta, össze is járunk sokszor, mármint vacsizni, dumálni stb. Egy ideje elég idegesítő és érthetetlen számomra a viselkedése. Nem új a dolog egyébként, csak valahogyan most kezdett el igazán zavarni.


Olyan dolgai vannak, mint pl. ha elmegyünk valahová, legyen az csak egy szupermarket vagy drogéria, ő kiöltözik (nem mini szoknya, csak elegáns cuccok), sminket rak fel meg ilyenek. Kérdeztem persze, hogy amúgy miért ez az egész, nem a kifutóra megyünk. Azt mondta jobban érzi magát így, illetve egyszer vagyunk fiatalok bla bla.... Na meg nem érzi magát kényelmesen, ha slampos.


Szerintem viszont az az igazság, hogy tetszik neki, ha megnézik, megbámulják. Ami elég gáz, hisz van barátja. Nem másnak kellene tetszelegnie a boltban, nemde? Úgy érzem el kellene mondanom neki, hogy ennek a viselkedésnek nem sok értelme van.


Szerintetek szóljak?


2021. aug. 29. 15:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

!r!5ykedès?

Mert nem akarsz vele versenyezni , és valahol zavar hogy mindenki inkább őt bàmulja?

2021. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Neki már szóltál, mondta hogy így érzi jól magát. A barátja meg nyilván nem vak, látja ő is, hogy mindenhová sminkel. Ha amúgy nem csalja meg a barátját meg ilyesmi, akkor miről akarsz szólni?
2021. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is volt pár éve egy ilyen korszakom, hogy bárhova mentem csak sminkbe, egyszerűen így éreztem jól magam. Mára már kinőttem. 28N
2021. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
98%

uristen de gaz vagy. csak nem feltekeny vagy, hogy o jobban nez ki, mint te? jo barat lehetsz, ha ‘ribiskedesnek’ titulalod azt, ha a baratnod szeret csinos lenni.


tolem is tavol all ez a boltba is kioltozes es nem ertem, de nem titulalnam ribiskedesnek. plane, hogy meg csak mem is kihivo, rovid, szuk cuccokat vesz fel, hanem inkabb elegansat, csinosat. o igy erzi jol magat, semmi kozod hozza. baratkent viszont leszerepeltel.

2021. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért, mert valaki igényes, attól még az nem ribiskedès:)

Én is normálisan, csinosan öltözöm fel, ha csak boltba megyek, minimál smink akkor is van rajtam. Inkább kicsit adj magadra, ne irigykedj:)

2021. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
94%
De jo, hogy nincsenek ilyen barataim, mint te. Mindenhova sminkelek es szep ruhaban jarok, itthon hordok melegitot maximum. Ja, igen, szeretem, ha tetszek masoknak is, nem csak a baratomnak, de ettol meg nem fogok a fszukba ulni.
2021. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
12%

Azt hiszi sima farmer póló kombóban ő egy ronda nő.

Lehet az is..

2021. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%

"r!B!$"


Jajj, de retro, annyira érezni, hogy kortárs vagy. Emlékszel még azokra az időkre amikor a sok idétlen tinilány kiírta, hogy "ikszdé" és olyan szavak és nyelvtani kifejezések is röpködtek - és remélhetőleg szálltak azóta a sírba, mint az indokolatlan "h" betűk alkalmazása "fullosh ribihhhhkehhhh" (saját maga "beceneveként beírva a mááájvippen) vagy az örök klasszikus negatív példa "yopashee"


Jajj, de régen is volt. Persze a mai fiatalok sem különbek, csak a módszerek és a baromságok változnak.


De amúgy ne foglalkozz ezzel az ismerősöddel, csak magaddal törődj - így leszel igazán szabad.

2021. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Ez nem irigykedés. Amit csinál az szimpla időpocsékolás. Illetve tudom jól, hogy tetszelegni is akar másoknak, szereti ha megnézik, bámulják, így ez valamilyen szinten r!biskedés. 😉
2021. aug. 29. 16:01
 10/38 A kérdező kommentje:
#7 Azt is szokott sokszor, mondjuk ahhoz se értem a sminket. 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. aug. 29. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!