Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok a nagyon gazdag férfiakról?

Figyelt kérdés

Csányi Sándor:


"2021-ben a Forbes szerint 393,4 milliárd forintos vagyonával ő Magyarország 2. leggazdagabb embere[1] és 2014. óta a második legbefolyásosabb személye. 2010 óta a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, 2018-tól a FIFA alelnöke. 2019-től az UEFA alelnöke, az UEFA Nemzeti válogatottak versenybizottságának elnöke. Tagja az UEFA pénzügyi bizottságának, a professzionális futball stratégiai tanácsának. A MOL-Pick Szeged Kézilabda Klub tulajdonosa."


Forrás: [link]


Elon Musk:


eredeti nevén Elon Reeve Musk, FRS (Pretoria, 1971. június 28. –) dél-afrikai származású amerikai mérnök, vállalkozó és multimilliárdos innovátor, a világ leggazdagabb embere.[12] A Surrey University díszdoktora.[13][14] Nevéhez fűződnek a Zip2, az X.com, a PayPal, a SpaceX, a Tesla Inc., a SolarCity, a The Boring Company, a Neuralink vállalkozások, a Starlink projekt és a Hyperloop megtervezése.[15]


Forrás: [link]


Sergey Brin


Brin jelenleg az Alphabet elnöke, aminek megalapítását szintén Page-dzsel jelentették be még 2015 augusztusában. Brinnek az adatok alapján a Google-részvényekben van a legnagyobb kitettsége, részben ennek köszönhetően idén eddig több mint 5 milliárd dollárral nőtt a vagyona. 56 milliárd dollárt meghaladó vagyonával jelenleg a tizedik leggazdagabb embernek számít a világon.


Forrás: [link]


Randiznátok hozzájuk hasonló gazdag férfiakkal, vagy már zavaró lenne, hogy ennyi pénzük van?


2021. szept. 1. 05:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki van égve es nem tudnak szerelmesek lenni nem lehet veluk komolyat tervezni akkor nem.
2021. szept. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Most fujjogni kellene?
2021. szept. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem illünk össze.
2021. szept. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna hogy sokkal de sokkal többet keres mint én
2021. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Elon Musk elég fura ember, nem bírom
2021. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ennyire gazdag embert, nem szoktam azon gondolkodni, hogy milyen emberek. Az biztos, hogy okosak és jó üzleti érzékük van, meg általában egy nagyon jó családi hátterük.

Nem randiznék velük, és ők sem velem, mert én meg egy gyárban dolgozok.

Egyetlen egy milliárdost ismerek személyesen, nem ennyire gazdag, de itthoni viszonylatban nagyon annak számít. Az az ember gusztustalan, undorodom tőle, külsőre és személyiségre is olyan, mint feneketlen gyomrú disznó. Az élteti, hogy felzabál mindent, a szó minden értelmében.

2021. szept. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egy gazdag férfivel találkoztam. Nem multimilliárdos. Nem milliárdos. Feltehetőleg milliomos. Nem mondom, hogy nem tetszett a volvo-ja. (Volvo mániás vagyok. :) ) De volt felesége, akiről annyit mondott, hogy hiba volt elvenni (de azért kettő vagy három gyereket csinált neki). Summa summarum, elvitt volna ide-oda, kényeztetett volna, de úgy kellett volna dugni, hogy valakinek bánatot okozok. Szóval passzoltam a dolgot.
2021. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok róluk? Jó nekik😅🤷🏻‍♀️

Emberileg fontosabbak számomra mint anyagilag..

és ha olyan a párom, tegyük fel többet kellene letennie az asztalra miattam, és szeret.. akkor megtalálja a módját hogy meglegyen az annyi..❤️

2021. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyébként Elon Musk-nak mennyi a vagyona? Mert azt nem írtad, Kérdező. Én meg lusta vagyok utánanézni.
2021. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Tök mindegy, milyen gazdag vagy szegény, csak olyan férfival jönnék össze, akivel életkorban passzolunk (Csányi kilőve) és tetszik a személyisége (Elon Musk megnyilvánulásai nekem nagyon antipatikusak, így vele nem jönnék össze se a mostani állapotában, se akkor, ha takarító lenne... Sergey Brint nem ismerem annyira, hogy tudjak róla nyilatkozni).

2. Biztos, hogy kicsit óvatosan állnék hozzá egy ennyire gazdag férfihoz, mert mindig felmerülne bennem egy olyan kérdés, hogy miért akar velem lenni, és miért pont velem. Nem azt mondom, hogy teljesen kizárnám, de nagyon odafigyelnék, hogy hogy viselkedik velem. Nem ilyen gazdag kategória, de volt egy távoli ismerősömnek egy a korához képest és magyar viszonylatban baromi gazdag pasija... csaj gimis ballagására Náray kosztüm, Cartier ékszerek, elhalmozta mindennel... de kb. ezzel akarta megvenni magának a lányt, és tiltotta mindenkitől, meg akarta határozni, kivel találkozhat, hova mehet. Annyi "pechje" volt a srácnak, hogy nem tudta, hogy a lány apja sem egy átlagjózsi, hanem szakmájában elismert, felsőbb körökben mozgó ember, és így ki tudták menekíteni a kapcsolatból a csajt és megzsarolni a pasast. Ilyen szituációba nyilván nem akarok kerülni, nekem az anyagiak nem voltak soha olyan szinten fontosak, hogy "elviselem, ha ver is, ha megkapom a Gucci táskát meg sosem lesz gondom pénzre".

Meg még az kérdés, hogy hajlandó-e segíteni abban, hogy valamennyire be tudjak illeszkedni a társaságába. Nem tartom magamat egy sudribunkónak, viszonylag jól nevelt vagyok, de azért mégsem a felső tízezerben nőttem fel, biztos, hogy vannak olyan etikett- / protokolláris szabályok, amiket nem ismerek. Pl. ilyen puccos éttermekben nem ismerem magam ki a 10féle kés és villa között, hogy melyik melyik fogáshoz való. Szóval nem akarnám azt, hogy égjen a fejem a "puccosok" között, aztán még rosszabb esetben tőle is kapjam az ívet, hogy megaláztam.

2021. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!