Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van az, hogy nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van az, hogy nem érdemes tovább küzdeni egy kapcsolatért, akkor sem ha szereted a másikat?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok, ami miatt jobb feladni egy kapcsolatot?
2021. szept. 2. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmazás. Alkoholizmus. Ha ő nem szeret. Foglalt.
2021. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem törődik a másikkal, az is indok?
2021. szept. 2. 13:55
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp. Ha szeretne, törődne veled. Szerintem.
2021. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz vele (boldog) közös jövőt elképzelni.
2021. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyat csinált a másik fél, amitől eltört bennem valami és soha nem tudnék már utána ugyanúgy tekinteni rá


Pl fizikai erőszak, megcsalás stb

2021. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, kedve szerint bábként dróton rángat. 😥
2021. szept. 2. 14:03
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hagyd...
2021. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez nem az a helyzet hogy ne hagyd. Mindent ő szabályoz. Ha van kedve beszélget velem, ha nincs akkor meg durván lepattint. Nekem meg alkalmazkodnom kéne ehhez. Azt mondja szeret, de a tettei az ellekezőjét bizonyítják és ezt sem lehet elmondani neki. Azonnal felháborodik és olyan dolgokat feltételez rólam, ami nem igaz rám. Már azon vagyok hogy szó nélkül megszakítom vele a kapcsolatot.
2021. szept. 2. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem szeret. Te meg ne szenvedj mellette, mert nem éri meg.
2021. szept. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért pl már meg szokták szakítani a kapcsolatot. Én is ezt tettem, miután nem láttam semmi változást. Úgy fogalmaztam, h nem ugyanazok a játékszabályok vonatkoztak rá, mint rám. Ha én megbántottam, mindig bocsánatot kértem, ha ő bántott meg, akkor SOHA nem kért bocsánatot. Nekem tilos volt felhozni régi dolgokat, neki lehetett. Ha én nem értem rá, akkor elhanyagolom, ha ő nem ért rá, akkor ne türelmetlenkedjek már! Úgy azért frusztráló társasjátékozni, h nekem minden dobásom mindig 1-nek számít, az ő dobásai meg mindig 6-nak. És még mosolyogjak is közben.
2021. szept. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!