Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az index újságírója tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az index újságírója tényleg innen szedi a témàkat?

Figyelt kérdés

Sziasztok, többször gondoltam már arra, hogy milyen véletlen, hogy pont erről a témàról írnak a Díványban, amiről épp olvastam itt. De gondoltam, hogy ezt talán csak bemesélem magamnak, végül is sok embernek lehet hasonló gondja a párkapcsolatában. De nézzétek a következő témát:


[link]


Incelekről korábban életemben nem olvastam, erre most erről is írnak. Most komolyan a Gyakori kérdések Felnőtt párkapcsolat rovatából szedi a témákat?



2021. szept. 5. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

"Érthető módon a nők többsége nem az incelek által elvárt módon reagál az ilyen férfiak közeledésére, ezt azonban a legtöbb incel támadásként éli meg."


Igen, időnként ezt itt is lehet tapasztalni.. Bár én nem vagyok nő de olvastam hogy egy egy itteni normális kommentre sokan kaptak már privátban fenyegetést (pl. Elvágott torok).

2021. szept. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Simán lehet, még politikusok is lopnak innen. Pl. anno én voltam a Jobbik-Ballik szójáték szerzője, itt írtam le egy kommentben, aztán "tök véletlenül" másnap elhangzott a parlamentben, és országszerte ismertté vált.
2021. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Ez olyan dolog, ha minden nap azt mondom, esni fog az eső, akkor egyszer úgy lesz.


Évek óta ömlenek itt az inceles kérdések napi szinten.

2021. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

A Dívány egy hulladék, simán kinézem a dolgozóiból (ne nevezzük őket újságírónak), hogy unalmukban ők is a gyakorin fetrengenek, aztán időnként felcsillan a szemük egy-egy idióta kérdést meglátva.


Az index színvonalával annyira nem vagyok tisztában, de amiket másoktól hallottam, az is hulladék. Lehet, hogy ők is itt gyűjtik az anyagot, hogy ne rúgják ki őket.

2021. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%

És gondolkodás nélkül össze vannak mosva a nőgyűlölők az incelekkel

Megint

Az ilyen ostoba emberek hogy lehetnek ennyire sokan?

2021. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Lehetett már korábban is olvasni, 3-4 éve amikor az az Alex akárki gyilkolászott, eléggé felkapták a témát. Az index, origo, 444 és sok más nagyobb portál is írt a mozgalomnak nevezett elmebajukról. A csapból nem ez folyt, szerencsére, de voltak cikkek. A nyomtatott Marie Claire vagy Elle-ben is olvastam ezekről már évekkel ezelőtt, meg a mgtow baromságról is, bár nem vágom mi a különbség, a mgtow-k se kellenek a nőknek, attól még ugyanúgy incelek, csak ők közlik hogy bedurciztak és maguktól vonulnak ki a piacról, mintha bárkit is érdekelne ez, senkinek nem hiányoznak.


Egyébként meg miért lenne meglepő hogy az újságírók olvassák a fórumokat meg ezt az oldalt? Mégis hogy írnának cikket arról hogy mi folyik az interneten ha nem olvasnának róla?


Én itt inkább azt vettem észre hogy rengeteg női magazinos cikk alapján (wmn, nlc, femina stb) ír ki 1-2 nappal a megjelenés után a cikkben írt témáról nőellenes provokációt valami sértődött majom.

2021. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4 az index része a dívány, úgyhogy közel azonos a szint
2021. szept. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!