Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Külsőre rosszabb/j...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Külsőre rosszabb/jobb férfiak bántak veletek jobban, vagy épp rosszabbul eddig? Minden valós tapasztalat érdekel.

Figyelt kérdés

Jobb külsejű férfiak tényleg gyakrabban csalnak?

Hajlamosabbak bántalmazni, elengedni magukat, csak mert sok mindenkit megkaphatnak úgyis?

A rosszabb külsejűek jobban megbecsülik a nőket, vagy inkább frusztráltak?



2021. szept. 6. 12:29
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nem tudom, én mindig számomra jól kinéző pasikkal jártam/randiztam, szóval nem tudok nyilatkozni a külsőre rosszakról.
2021. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt egy top pasi az exem, sem arcra, sem testre. Mármint én odáig voltam érte, de nem egy tipikus "jó pasi". Környezetem szerint nem volt helyes, életunt feje van.

Egy bántalmazó manipulátor volt.

A "top" pasik nem az eseteim, így nem is voltam még egy ilyennel sem kapcsolatban. Viszont baráti/haveri szinten ismerek tipikus szépfiúkat, és ők mind jólelkűek és nincsenek elszallva.

2021. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Nincs összefüggés. Ez pont akkor derül ki, mikor egy férfi pár év alatt megváltozik külsőre.

Ismerek olyat, aki kövér, hónalj szagú és pattanásos kamasz volt, és utálta a nőket, tipik incel. Lefogyott, gyúrt, kikupálta magát, és nála nagyobb rohadék nem nagyon akad. Az igaz, hogy mindenkivel az, nem csak nőkkel. De most már nagyképű is.

Olyanról is tudok, aki szintén kövér, szakállas, csövesruhás kamasz volt. Elkezdett sportolni, nagyon össze akart jönni egy bizonyos lánnyal. Sikerült. Mellette olyan pasi lett 25 éves korára, hogy ejha. Még mindig a tenyerén hordozza a (most már) feleségét, és hiába kerülgetik a nők.

Semmit se változott a jellemük, csak a külső.

Velem egyébként a legszemetebb a legcsúnyább pasim volt, tipikusan az, aki mindenkit csal mindenkivel. Az ezüstérmes meg a leghelyesebb.

2021. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%
Ez már megint egy olyan balfsz.ság, hogy a ronda fiúk olyan rendesek, bezzeg a jól kinézők mind szemétládák.
2021. szept. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 mit tudsz te a jól kinéző fiúkról ?(tévéműsorokat leszámítva)
2021. szept. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
76%
Nézzük a kérdést a logika oldaláról. Nyilvánvaló, hogy egy jóképű fickó sokkal könnyebben csajozik be, mint a szerencsétlenebb génekkel megáldott társai. Márpedig akinek a csaj megszerzése könnyebben megy, kevesebb energiát fordít a csaj megtartására míg az, aki ezt az egy kapcsolatot is véres veríték árán kalapálta össze, nagyon is odafigyel a partnerére.
2021. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!